Şikayet Yaz

Neo Plus Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Neo Plus` projesinin yapımına 2005 senesinde temeli atılıp başlanarak 1 Nisan 2007 de açılışı yapılarak ziyaretçilerinin akınına uğramıştır. Eskişehir bölge halkına dünyanın en kaliteli markalarıyla nezih bir ortamda buluşturan NeoPlus Eskişehir’in ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olarak hayata geçmiştir.

NeoPlus, Tepebaşı Mahallesi’nde 50 bin metrekarelik açık alana sahip arsa üzerinde, şehrin gelişimi ve modern mimarisiylede Eskişehir halkına sosyal yaşam alanı olarak hayatlarına renk katmaya devam ediyor.

Eskişehir de yapılan en büyük hipermarketi CarrefourSA,Yapı Market olarakta Tekzen Yapı Market, Teknosa, Boyner Outlet, Mudo, LCW, FLO, Koton, E-bebek, Nike Factory Store, LocoPoco gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen marka karmalarından oluşan 70 mağaza, 1850 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı, restoran ve cafe, sergi ve konser alanları, çocuklar için çeşitli oyun alanları ve tekstil mağazaları ile Eskişehir’e yeni bir çehre kazandırmıştır. 

NeoPlus alışveriş merkezi her kesime ve her bütçeye uygun ve kaliteli ürün seçenek markalarıyla birlikte hem giyim hemde fast food alanlarıyla her gün saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Favorilerime Ekle

Neo Plus Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder