Şikayet Yaz

Neomarin AVM

Neomarin AVM 10 Mart 2012 tarihinde görkemli bir açılışla kapılarını ziyaretçilerine açtı. Konumuyla rahat ve kolay ulaşılabilecek yerde inşa edilen Neomarin AVM D-100 Karayolu üzeri Tuzla tersane çıkışında ve TEM bağlantısı ve sahil yolu birleşme noktasında yer almaktadır.

Neomarin AVM 36.000 metrekarelik mağaza alanı ile 130 dünyaca ünlü seçkin markalar ve yerel markaya ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca 20 restorant & cafesi ile de yemek yeme alanında yaklaşık 600 kişi dünyaca ünlü mutfakların enfes tadları tadabilme imkanı vermektedir. Neomarin AVM’de çocuklarda unutulmamış çocuklar içinde çocuk eğlence alanları ve hipermarket imkanı ile birlikte 1.200 araçlık otopark da mevcut olduğundan otopark sıkıntı çekmeyeceğini alışveriş merkezlerinden birsidir.

İstanbul’un sürekli gelişen ve yenilenen bölgelerinden Pendik’te konumu ile yaklaşık 2 milyonluk nüfusu ve Neomarin AVM`nin çevresinde yapılan yeni iş merkezleri ile bölgesel olarak hergeçen gün gelişmeye devam etmektedir. Gelişen bölgenin merkezinde yer alan Neomarin AVM’ye ulaşım çok rahat, gelen ziyaretçiler E-5 otoyolundan kendi özel araçları ilede ulaşabilecekleri gibi toplu taşıma araçları veya yaya olarak da Neomarin AVM’ye ulaşabilmektedirler.

Neomarin AVM sadece bir alışveriş merkezi olarak değil sosyal yaşam merkezi olarakda belirtilmektedir. Konforlu alışverişin adresi olan Neomarin AVM hem iç hemde dış mimarisiyle , dekorlarıyla, dinleneme alanlarıyla birlikte alışverişi, eğlenceyi, teknolojiyi ve lezzeti fazlasıyla bünyesinde bulunduran bir alışveriş kültürünü yenibir boyut kazandırmıştır. 1200 araçlık otoparkı ilede sizlere geniş otopark imkanı sunmaktadır.

Bünyesinde CarrefourSA, Teknosa, Bimeks, Tekzen, Koton, LCW, Defacto, Mavi, FLO, Deichmann, Safari Park gibi birçok dünyaca ünlü seçkin markalara ev sahipliği yapmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder