Şikayet Yaz

Nilpark Avm

Bursanın en işlek lokasyonlarından birinde yer alan Nilpark AVM&OFİS perakende ve ofis konseptini bir arada barındırmaktadır. Metro istasyonuna yakınlığı ve yüksek standartlı işletme ve ofisleriyle tam bir cazibe merkezi olan mekan hem ticari hemde ofis taleplerine fazlasıyla karşılık vermektedir.

 

 

Nilpark AVM & Ofis İzmir Bulvarı (D-200) üzerinde, Carrefour AVM, Bauhaus, İș merkezleri ve Uludağ Üniversitesi`ne giden Orhaneli Kavșağı üzerinde Nilüfer Metro durağına yürüme mesafesinde yer aldığından ulaşımı kolay olup konumu rahatlıklar bulabilirsiniz. Alıșveriș Merkezi tasarımı etkin gayrimenkul geliștirme yöntemleriyle dizayn edilerek verimli ticaret frekansının maksimize edileceği görünürlük ve tematik konseptlerle farklılık sunacak bir konsept olușturularak beklentilere cevap verebilmeyi kendisine amaç edinmiştir.

A sınıfı ofis özelliklerine sahip bina kayıp alan oranının düșüklüğü ile ofis kullanımı anlamında çok elverișli bir yapıya sahiptir. Avm içerisinde Avea ,Kuveyt Türk ,MediaMarkt,Garanti Factoring ,VitalNET firmalarının yanı sıra birçok işletme hizmet vermektedir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder