Şikayet Yaz

Novada Edremit AVM

Ülkemizde alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğüne 1992’den bu yana devam eden Turkmall; 25 yıllık zaman içinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirerek öenmli bir katkı sağlamıştır. 50’den fazla alışveriş merkezini tamamlayarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Bugüne kadar 6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştiren Turkmall projelerinde her yıl 150 milyondan fazla siz değerli ziyaretçileri ağırlamaktan memnuyet duyacaklardır.

Sektöre aralarında Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Edremit, Novada Outlet Konya, Novada Outlet Akhisar, Novada Çarşamba, Novada Park Şanlıurfa, Novada Yozgat, Bulvar Samsun ve UNIQ İstanbul’un da dahil olduğu Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandıran Turkmall; Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelere imza atmaya devam ediyor.

25.000 M2 mağaza alanıyla NOVADA EDREMİT AVM 65 ayrı markaya ev sahipliği yapan çevresinde 600.000 nufusu barındıran seçkin bir alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkıyor.

İçerisinde WATSONS,ELLE,STARBUCKS,EBEBEK,KOÇTAŞ,LC WAIKIKI gibi markaları barındıran AVM ayrıca Novada Eğlence Merkezi ve Sinema salonu ile de sizlere eğlenceli dakikalar vaadediyor.

Favorilerime Ekle

Novada Edremit AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder