Şikayet Yaz

Ömür Plaza Alışveriş Merkezi

Ömür Plaza Alışveriş Merkezi "Bir Ömür Hizmet" sloganıyla farklı bir konsept ile inşa edilen Ömür Plaza Alışveriş Merkezi, hizmete girdiği günden itibaren kısa bir zamanda günlük alışverişin önemli yaşam alanlarından biri olmuştur.

Ömür Plaza Alışveriş Merkezi, içerisinde bulunan dünyaca ünlü seçkin markalarla, cazibe merkezi haline gelerek gün içerisindeki yoğunluğuyla dikkat çeken farklı bir konseptte hizmet veren kaliteli ve uygun alışveriş imkanı sağlayan, yaşam alanı haline gelmiştir. Her yaştan ve her kesim tüketicisine hitap ederek aradığınız her türlü ürün yelpazesinde ziyaretçilerine hizmet veren çekim noktası olmuştur. Ömür Plus Kart ile siz değerli ziyaretçilerinin yapmış oldukları alışveriş karşılığı topladıkları puanlarla, çekilişsiz, kurasız hediye kazanma imkanı ile alışverişlerini heyecanlıve  daha keyifli hale getirmektedir.

Ulaşım yönünden sıkıntısı olmayan yaşam alanı olarak görülen Ömür Plaza Alışveriş Merkezi yol üstünde olmasıyla hem alışveriş hem de aparatif bir şeyler yiyebilir yada mola verip kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Seçkin markalı mağazaları ile aradığınızı rahatlıkla bulabilceğiniz bir cazibe merkezi olmuştur. Bir çok bankanın bankamatiği ve metrobüse durağı yakınında olmasıyla ziyaretçilerine ulaşım açısından rahatlıkla ulaşabileceği konumdadır. Bünyesinde Carrefour, starbucks gibi bir çok marka yer alırken formunu korumak için spor severler içinde spor salonu hizmetide vermektedir.
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder