Şikayet Yaz
Özdilek Park Antalya Alışveriş Merkezi

Türkiye’nin önemli turizm merkezi ve ülkenin yurtdışından gelen turistlerin uğrak yeri olan Antalya’nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayan bir mimari yapıya sahip olmuştur. 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi, kurulduğu zamandan bugüne kadar Antalya’da en keyifli alışverişin 1 numarası olamaya devam etmektedir.

Proje Antalya’nın son yıllarda en çok nüfusu artan ve hergeçen gün gelişen Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığı ile Antalya`nın her yerinden ulaşım sağlanması en önemli avantajlarından birisidir olmuştur. Toplam 38.752 metrekare alanda 114 mağazasıyla ve yüzlerce markalı ürün ile ziyaretçilerine hizmet veren ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi 2 kat kapalı otopark, 4 kat alışveriş ve eğlence merkezi olarak misafirlerine hizmet etmeye devam etmektedir. Aydınlığı, ferahlığı ve nezih bir ortam sağlaması, güvenlik ve rahatlığı ön plana çıkan mimari yapısıyla göze çarpan özelliklerindendir.  Marka karması ile ürün yelpazesi genişliğiyle şehrin en alternatifli alışveriş merkezi olmasının sebeblerinden birisidir. Hipermarketi, şehrin en büyük yapı marketi, elektronik market, departman mağaza ve uluslararası ün yapmış popüler markalardan oluşan zengin mağazalarıyla göz kamaştırıyor.

Fast food alanı ile her marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği ile aile tabanlı, sosyal ve eğlence alanlarının çeşitliliği ve üniversiteye yakınlığı ile de gençlerin yoğun tercih sebeblerinden biri olan alışveriş merkezidir. Ziyaretçi yapısı, ünlü marka ve bahsedilen özellikleri ile şehrin tüm sosyal yaşam grupları için bir çekim merkezi oluşturmaktadır.

Siz ziyaretçilerimizin memnuniyeti konularındaki hassasiyeti ve tüm birimlerindeki hizmet kalitesi ile dikkat çeken ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi ISO 9000 Kalite Belgesi’ne sahip Antalya’da ilk, Türkiye’de ikinci alışveriş merkezidir.

 

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi, konumu, müşteri odaklı modern mimarisi, mağaza çeşitleri, kalitesi ve son teknolojisi ile elit bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanmıştır. Yılın her günü misafirlerine rahat alışveriş ve en üst düzey eğlence imkanı sunuyor. Şehrin en önemli bulvarlarından GAZİ BULVARI üzerinde yer alan ÖzdilekPark`ın 15 km. çapında çekim alanına; 

Şehir Merkezi: 650.085
Kepez: 508.123
Muratpaşa: 486.408
Konyaaltı: 164.332
Aksu: 69.629
Döşemealtı: 58.451

olmak üzere toplam 1.937.028 kişi girmektedir. Yaz döneminde artan nüfusa paralel olarak bölgenin toplam nüfusu yaklaşık 3.000.000 kişi olmaktadır.

Arsa Alanı: 30.782 m²
İnşaat Alanı: 100.886 m²
Toplam Kiralanabilir Alan: 38.500 m²
Toplam Mağaza Sayısı:100 adet
Restoran Sayısı: 20 adet
Kiosk Sayısı: 14 adet
Yapı Market: 7.755m²
Department Store: 3.930m²
Hipermarket: 3.000 m²
Teknomarket: 2.150 m²
Eğlence ve Fastfood: 5.100 m²
Kapalı Otopark Araç Adedi: 1100
Açık Otopark Araç Adedi: 300

Favorilerime Ekle

Özdilek Park Antalya Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder