Şikayet Yaz

ÖzdilekPark İstanbul AVM

Planlaması 2005 yılında yapılan Özdilek Center içinde yer alan ÖzdilekPark İstanbul AVM bir Özdilek kuruluşu olarak İstanbul Levent `te hizmete girdi. 170 mağaza kapasiteli ÖzdilekPark İstanbul AVM bölgenin en büyük AVM yatırımlarından biri konumundadır. İçinde ulusal ve uluslararası bir çok değerli ve ünlü markayı barındıran ÖzdilekPark İstanbul AVM açıldığı günden bu yana ziyaretçi sayısında her geçen gün ciddi artış yaşamaktadır. 

ÖzdilekPark İstanbul AVM gerek mimari yapısı gerekse kolay ulaşımı sayesinde ziyaretçilerin vaz geçemedi bir alışveriş noktası olmuş durumdadır. ÖzdilekPark İstanbul AVM`un gün ışığından maksimum fayda sağlamak için tasarlanan özel mimarisi, ferahlığı ve konforu bir arada yaşatıyor.Mağazalar arasında keşif yaparken AVM koridorlarının geniş ve ferah oluşunun rahatlığını yaşabilirsiniz. Burada asla kalabalık ziyaretçi akınında dahi yoğun yaya trafiğini denk gelmezsiniz. 

Ünlü moda markalarından, kozmetik, elektronik, ev tekstili ve ev modasına kadar 170 markaÖzdilekPark İstanbul AVM Levent `te sizleri bekliyor. Üstelik 365 gün etkinlik ve kampanyalar da bu ziyaretiniz sürece sizlere eşlik edecek. Çünkü ÖzdilekPark İstanbul AVM, gerek kampanyaları gerekse etkinlikleri ile meşhur bir alışveriş merkezidir. ÖzdilekPark İstanbul AVM, Özdilek Center içinde yer alan bir projedir. Özdilek Center’da aynı çatı altında ÖzdilekPark İstanbul AVM’in yanı sıra, yaklaşık 2.000 beyaz yakalı çalışanıyla River Plaza ve 5 yıldızlı, 389 odalı, birçok konferans-toplantı salonu bulunduran uluslararası oteller zinciri Wyndham Grand Otel de yer alıyor.

AVM ler için sıkıntı olan otopark sorununuda çözmüş olanÖzdilekPark İstanbul AVM bu otopark alanında bir çok özellikle hizmet vermektedir. Bunlar; 4 katta toplam 1500 araç kapasiteli otopark alanı, 1 katta 300 araçlık vale parking alanı ve hizmeti, Motosiklet-bisiklet parkı ve kullanıcıları için duş alanları, tüm otopark katlarında yeşil araç şarj üniteleri ve park alanları, ve otopark’ta plaka tanımalı, araç yönlendirme özellikli park sistemidir. Ayrıca tüm otopark katlarında engelli park alanları mevcuttur. 

ÖzdilekPark İstanbul AVM`yi farklı kılan bir özellik de çevreye olan duyarlılığı. Özdilek Center tüm birimleri ile Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Desing) sertifikası adayı. Uluslar arası kabul görmüş LEED; yapılan enerji ve su verimliliği, CO2 emisyonu, iç mekan kalitesi, kaynak yönetimi, çevresel etki duyarlılığı gibi konularda niceleyerek sertifikalandıran bir sistem. Özdilek Center, LEED kriterlerine uygun, bu standartları sağlayan bir yapı olarak tasarlandı. Projede, gün ışığından maksimum faydalanma, yüksek yalıtım değerlerinin sağlanması, arazinin sürdürülebilirliği, geri dönüştürülebilir malzeme kullanımı, iç mekan yaşam kalitesini artırmaya yönelik malzeme kullanımı, su ve enerji tüketiminde optimizasyon sağlayan verimli mühendislik sistemlerinin kullanımı kriterleri uygulanıyor.

ÖzdilekPark İstanbul AVM sinema severler içinde oldukça konforlu ve son teknoloji ile donatılmış CineTime Sinema Salonları ile hizmet vermekte. Sinema tutkunları için ÖzdilekPark Sinema Salonları vazgeçilmez bir mekan olmuş durumda. Cinetime  İstanbul tümü dijital projeksiyon sistemiyle donatılmış 10 adet sinema salonu, Dolby Atmos ses sistemi ve toplam 1250 kişilik koltuk kapasitesi ile dünya standartlarındaki teknolojiyi rahat ve konfor ile birleştirerek ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Sizde 170 adet seçkin mağaza, Özdilek Hipermarket, elektronik market, 3.200m² ortak teras alanı, çocuk eğlence alanları, Cinetime sinemaları ve 1500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanından oluşan ÖzdilekPark İstanbul AVM`den asla ayrılmak istemeyeceksiniz. Eminiz ki ziyaretiniz oldukça uzun sürecek. Bub arada ÖzdilekPark İstanbul, 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alışveriş merkezi günümüzün en çok ziyaret alan AVM`lerin başında gelmeye devam etmektedir. 

Favorilerime Ekle

ÖzdilekPark İstanbul AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder