Şikayet Yaz

Palm City Mersin AVM

Türkiye’nin alışveriş merkezi kiralama ve yönetimi alanında lider şirketi CEFIC tarafından yönetilen, seçkin markaları ile Mersinlilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sağlayan ve 95.000 metrekara arsa alanı üzerine kurulu Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 34.000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir.

62 farklı ulusal ve uluslararası marka ile zengin ürün seçeneği sunan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi bünyesinde; CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Flo ve daha birçok cazip marka yer almaktadır. Merkezin seçkin mağaza karmasına Koton ve Nisan 2014’te 4.000 metrekareye yayılan alanıyla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası özelliğini taşıyan Decathlon da eklenmiştir. 

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Cinemarine tarafından işletilen 10 salonlu sineması başta olmak üzere sağladığı eğlence ortamlarıyla, 1.200 metrekare teras alanı, geniş ve ferah yeme-içme alanlarıyla da Mersinliler için vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.

Gelişmekte olan ülkelerin en başarılı projelerinin aday olarak gösterildiği Cityscape Awards’ta en prestijli projeler arasına girerek perakende dalında finale kalmaya hak kazanan Palm City Mersin, 2013 yılında yine Dünya perakende ve eğlence sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen “8. Global RLI Awards” Töreni’nde “En İyi AVM” Renovasyonu” kategorisinde “Jüri Özel Ödülü” kazanmış, Singapur, Çin ve Kanada gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası projeleri geride bırakarak Haziran 2013’te ödülünü almıştır. Son olarak 2014 Ekim ayında, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nin (International Property Awards) “En İyi Perakende Alanı Geliştirme” ve “En İyi Ticari Renovasyon & Yeniden Geliştirme” kategorilerinde iki ayrı ödüle layık görülmüştür.  

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 1.155 araç kapasiteli açık otoparkının yanı sıra, çocuklu aileler için 2 farklı noktada bebek odası, mescit, bankamatik, kuru temizleme gibi hizmetleriyle ziyaretçileri için keyifli ve konforlu alışverişin başlıca adresi olma özelliği taşımaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder