Şikayet Yaz

Panora AVM

40.000 m2 lik en büyük gezinti alanı ile Ankarada kurulmuş AVM olan PANORA AVM benzerlerinden çok farklı konsepti ile sizleri ağırlamaktadır.AVM içerisinde 180 den fazla marka barındıran PANORA AVM ayrıca tarihi içeriği ile de farklılık yaratmaktadır.

Başkentlilere ilk kez Panora AVM’de hizmet veren markalarında dahil olduğu yaklaşık 200 dünyaca ünlü marka ve sizleri büyülen modern sokaklar ile size tüm ihtiyaçlarınızıkarşılayabileceğiniz alternatifler sunmaya devam etmektedir. Cinemaximum ve Actor Studio ile kültür ve sanat, Mars Athletic Club ve Joyland ile spor ve eğlence tercihleri de sizleri bekliyor. 

Ülkemizdeki alışveriş merkezleri arasındaki 40.000 metrekarelik en büyük peyzaj alanını bulunan Panora AVM’de, isterseniz yeşil alanlarda dinlenebilir, dilerseniz spor yapabilir, dilersenizde sosyal etkinliklere katılabilirsiniz, bir yandan da yeşilin ve doğanın huzurunu hissedebilirsiniz. Panora Teras’ta kendisine özgü şık restoranlarda yemek yiyerek enfes tatlar tadabileceğiniz alanda bulunmaktadır. Alışveriş Merkezi’nin açılış ve kapanış saatlerinden bağımsız olarak hizmet veren, Türk, Çin, İtalyan, Akdeniz mutfağı gibi dünya lezzetlerinden örnekleri bulacak, belki sadece bir kahve içmek için, belki özel bir gün kutlamak için buraya uğrayacaksınız.

İçerisinde PRİ REİS haritasının yanı sıra Topkapı Sarayı`nda bulunan mozaiklerin 240 kat büyüklüğünde orjinaline sadık kalınmış devasa bir mozaik haritası da yer almakta.Her biri 75 ton su kapasiteli iki dev akvaryumuda bünyesinde barındıran Panora AVM, Müjdat Gezen Sanat Merkezi sayesinde size sanata doyacağınız bir mekan vaadediyor. 18 peronluk bowling salonuna da ev sahipliği yapan tesis benzersiz konsepti ile siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder