Şikayet Yaz

Paragon Ayvalık Alışveriş Merkezi

Balıkesir Ayvalık`ta hizmete açılan Paragon AVM bölge halkının alışverişten, sinemaya, tüm damak zevkine hitap eden cafe ve restaurantlarından market alışverişine kadar en çok ihtiyaç duyulan alanlarda mağazaları hizmet vermeye 24 Haziran 2016 tarihinde başlamıştır.

Paragon Alışveriş Merkezi içinde yer alan dev Carrefour ve Tekzen mağazaları yanı sıra giyimden ayakkabıya, sağlıktan kozmetiğe, çocuk oyun alanlarından sinemaya kadar bir çok markaya ev sahipliği yapıyor. Özellikle Paragon AVM Carrefour ve Paragon AVM Tekzen mağazaları bölgenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak gibi duruyor.

Toplamda 5 bin metrekare mağaza alanı bulunan ve 9 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulu Paragon yarı kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor. Öyleki alışveriş merkezi içinde açık teras alanları ve bahçe düzenlemeleri dikkati çekiyor. Ziyaretçilere günün her saati gün ışığından bolca yararlanmalarını sağlayacak mimarisi ile oldukça güzel bir AVM burası.

Mağazalar arası alışveriş koridorlarında geniş ve ferahlığı seçen, kafelerinde keyifle kahve ve çayınızı yudumlamanızı ve restaurantlarında her zaman damak zevkinize göre yiyecek bulmanızı hedefleyen Paragon AVM bunu fazlası ile başarmış durumda.

Sinema tutkunları için de 4 salonlu 400 kişilik sinema salonunun yer aldığı alışveriş merkezinde sinema salonunun işletmeciliğini My CineLife üstlenmiş durumda. Paragon tüm salonlarında son teknoloji ile donatılmış digital-dolbysurround ses sistemi ile 3D ve 2D keyfini dev ekranda, rahat, kullanışlı koltuklarıyla sizlere yaşatmayı hedefliyor. Paragon AVM Sinema tüm konforu ile sizleri bekliyor.

Konum olarak oldukça merkezi bir yerde olan Paragon Alışveriş Merkezi projesi adres olarak Ali Çetinkaya Mahallesi, Atatürk Caddesi No:77 Ayvalık Balıkesir `de yer almaktadır. İster kendi aracınız ile ister toplu taşıma araçları ile alışveriş merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Paragon AVM iletişim hattı; +90 266 312 14 01 +90 266 312 14 03`dır. 

Favorilerime Ekle

Paragon Ayvalık Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder