Şikayet Yaz

Park Forbes Avm

Hatay / Antakya  İskenderun Park Forbes AVM ile şimdi çok daha değerli. Açılışı 17 Haziran `da muhteşem ışık gösterisi ve Ozan Doğulu konseri ile yapılan Park Forbes AVM, bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra bir turizm kompleksi olma özelliği de taşımaktadır. Özellikle İskenderun limanını kullanan iş dünyası için iyi bir dinlenme, toplantı ve alışveriş mekanı yaratmak için tasarlanan Park Forbes toplam 120 milyon yatırımla gerçekleştirilmiş bir projedir.

16 kattan oluşan iki kule ile turizm ayağını, ikisi zemin olmak üzere altı kattan oluşan AVM ile de alışveriş ayağını tamamlayan proje bölgenin en büyük yatırımı konumundadır. Şimdiden ulusal ve uluslararası bir çok markanın gözde alışveriş merkezi durumuna gelen Park Forbes, otel kulelerinden birini de Hilton ile anlaşarak beş yıldızlı bir otele dönüştürdü. 

İskenderun Park Forbes projesi şimdiden kiralama anlamında da AVM `nin büyük bir bölümünün kiralama sözleşmelerini gerçekleştirmiştir. Projede mağazaları ile yer alacak markalar arasında Vakko, LC Waikiki, Mudo, Teknosa, H&M, Simit Sarayı, Atasun Optik, KFC, Mavi gibi dev markalar ile sinema için de Cinemaximum markası yer alacak. Sinema sektörünün dev markası Cinemaximum Park Forbes de bölgenin en büyük sinema salonunu açacak. Toplam 7 salonu ile hizmet verecek. Projede yer alacak markalar şimdiden personel alımı için bir çok kariyer sitesine İskenderun Park Forbes İş İlanları vermiş durumda. 

 

Ulaşım anlamında da oldukça tarihi ve özel bir konumda yer alan AVM projesi  şehrin her yerinden rahatlıkla ulaşım sağlanacak bir konumdadır. Söz konusu alan, tarihi “Şükrü Kanadlı Kışlası” ile 1886’dan bu yana ışığıyla gemilere yol gösteren ve bulunduğu bölgeye adını veren tarihi “Fener” in arasında yer almaktadır. İletişim ve adres bilgisi alışveriş merkezi açıldığında sayfamızda yer alacaktır. Ayrıca ücretsiz müşteri servisi ve sinema seansları da yine alışveriş merkezi açılışından sonra en güncel hali ile avm.gen.tr `de sizlerle olacaktır. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Hatice yildirim
  Avm\`nin bayan Güvenlik görevlisi Medine adli şahısin çantamı cihaza koymama fırsat vermeden ailemin yaninda bana karşı sert terbiyesizce tavri hiç hoş değildi !!
 • Semele momos
  Ben çok beyendim park forbes i. Küçük ama güzel üstelik konumu harika. Sadece girişte ki masafa oturan sarışın kızın biraz eğitime yada tatile ihtiyacı var bence o kızı biraz dinlenmeye alın. Sorduğunuz sorulara tafralı cevap veriyor. Ben dün oradayım. Ama iskenderun beni büyüledi o yüzden o kızıda önemsemedim doğrusu.
 • 706896662797688
  otopark ücretli olur mu ya ? hala bu zihniyet var mı ya?
 • Mehmethatay
  YorumDİKKAT:ALIŞVERİŞ MERKEZİ OTOPARKTA ÜCRET ALIYOR.!!! ÜSTELİK YÜKSEK ÜCRETLERLE..TÜM İSKENDERUNLULARI BU SÖZDE ALIŞVERİŞ MERKEZİNE GİTMEYEREK PROTESTO ETMEYE DAVET EDİYORUM...
 • byercet
  Deniz ticaretini turizm ile birleştiren devasa proje Park Forbes AVM İskenderun için gerçekten muhteşem bir yatırım olacak. İş anlamında da büyük bir istihdam yaratacak olan bu proje bölge halkımıza hayırlı olsun.
 • osm
  Hatay İskenderun\` un yeni yıldızı park forbes avm olacak gibi. İskenderun\`a bukadar yatırım yapan Edip Zelluh iskenderun\`a büyük istihdam sağlamış olacak.