Şikayet Yaz

PARK VERA AVM

28 Ekim 2014, Salı günü başkentte kapılarını ziyaretçilerine açan Park Vera AVM’ nın 40.000 metrekare mağaza alanı bulunmaktadır. AVM’de 4 kat üzerinde yaklaşık 75 mağaza hizmet vemeye devam etmektedir,

 

 

Birbirinden farklı restoran ve kafelerin bulunmasıyla dünyaca ünlü mutfakların tadlarını tadarken,yemek sonrası çayınızı yada kahvenizi yudumlayabileceksiniz. Çocuk oyun alanı ile çoçuklarınızla hoş vakitler geçirebilirsiniz. 6 salonlu bir birinden güzel vizyondaki filmleri seyredebileceğiniz sinema salonu yer alıyor. Geniş konsepti ile büyük ve ferah mağazalardan oluşan Park Vera AVM, İstanbul Yolu üzerindeki ilk sezon alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Alışveriş merkezinde ayrıca, açık ve kapalı olmak üzere toplam 2.500 araç kapasiteli otopark da mevcut. Yorulmadan alışverişinizi yapabileceğiniz gibi ihtiyacınız olan her türlü ürüne rahatça sahip olabileceksiniz.

Avm de kapalı otoparkın yanısıra AVM çatısında size kendinizi özel hissetirecek otopark alanıyla bu alandaki farkını da ortaya koymuş durumda. Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuş olan bebek bakım odaları, dinlenme odaları, engelli otoparkı, oto yıkama hizmetleri de mevcuttur. İçerisinde H&M ,BEYMEN ,KOTON,İGS ,PENTİ,KORKMAZ,ENGLISH HOME ,WATSONS gibi daha birçok yerel ve ulusal mağaza bulunmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder