Şikayet Yaz

Park Yirmiüç Alışveriş Merkezi

2014 yılında açılışı yapılan 34.500 metrekare inşaat, 18.000 metrekare mağaza alanı ile misafirlerine hizmet vermeye başlayan Park Yirmiüç Alışveriş Merkezi, Elazığ`da ilk Alışveriş Merkezi olarak misafirlerine kapılarını açtı.

Yumakgil A.Ş. tarafından hizmete geçirilen Park Yirmiüç Alışveriş Merkezi, Elazığ`nın en önde gelen 75 mağazası ile bölge halkına hizmet vermektedir. Kalite ve güven ilkesi ile hizmet veren Alışveriş Merkezi, kolay ulaşılabilir konumu ile 650 araçlık otoparkı, alışverişinizi keyfe dönüştürmektedir. Alışveriş ve eğlenceyi ücretsiz hizmetleri ile birleştiren ParkYirmiüç, her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sosyal etkinliklerle ve sinema salonlarıyla ziyaretçilerine alışveriş kültürünü kazandırırken bir yandan da sosyal yaşamlarına renk katmaya devam ediyor. Bu konuda da sürekli gelişmeye özen göstermektedir.

Elazığ`lılara ilkleri yaşatmayi başaran ve modern mimarisiylede adından söz ettiren bir sosyal alan olarak sürekli bölge halkının uğrak yerlerinden birine haline gelmiştir. Elazığ`da bulunan istihdama yardımcı olan bu işletme ekonomiyede katkı sağlamaya devam ediyor Park Yirmiüç Alışveriş Merkezi`nde bulunan mağazalar haftanın her günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında sizleri bekliyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder