Şikayet Yaz

Perlavista AVM

İstanbul Beykent’te konumlanan Perlavista AVM hem yıllar önceki eski İstanbul’un tarihi bütünlüğünü gösteren Pera’yı anımsatıyor hem de sanat alanında Avrupa’dan simgeler taşımaktadır.Floransa’da bir sokakta dinleniyormuş izlenimi yaratan bankları, paket taşcaddeleri, havuzlu meydanları, art nouveau tavan süslemeleri, sokaklarını çevreleyen agaçları ve göz kamaştırıcı tasarımıyla dikkati çeken Perlavista AVM yaşam merkezi arayanların yeni adresi olmuştur.

Perlavista AVM Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar ve Esenyurt ilçelerinin yol güzergahı olarak birleşme noktasında bulunmaktadır. Bölge olarak Avcılar ve Hadımköy ilçe halkına da hitap etmektedir. Perlavista AVM, gerçek anlamda bölge ihtiyaçlarına cevap veren tek projedir ve 35.000 m2`lik mağaza alanı ve 125 magazası ile ulusal ve uluslararası birçok ünlü markaya ev sahipligi yapmaktadır.

Toplam 2.250 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, 3M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldıgı bay, bayan, çocuk tekstil magazaları, 8 salonlu CİNEMAPİNK Sinemaları ve POWERBOWLİNG bowling salonuyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Birçok ünlü markaları ve elektronik esya, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor magazaları ile herkesin tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir.

E5 ve TEM baglantı yolunun yakınında olup, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alan Perlavista AVM, uzak semtlerden dahi kolaylıkla ulasılabilir konumu, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne yakınlıgı, Beykent Egitim Kurumları’nın kampüsünün, kampüse bağlı öğrenci yurdunun, Fatih Koleji, Dünya Göz Hastanesi, Kaya Ramada Oteli, Alkent 2000, Pelican Hill, VISTA Konutları, Ginza Residences, gibi lüks konut ve villalar ile 40.000’in üzerinde mevcut konutun hemen yanı başında bulunmasıyla, benzersiz bir merkezi özelliğe sahiptir

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder