Şikayet Yaz

Podium AVM

2016 Ekim ayında kapılarını Ankara`lılara açan Podium AVM, seçkin marka karması, hem yöresel mutfağımız hemde dünyaca ünlü enfes tadlarıyla birlikte ana yolların birleştiği merkezi konumu, çağdaş mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam merkezi olarak bölge halkına ve çevre illerden gelen ziyaretçilerine dinamik ve güler yüzlü kadoru ile hizmet vemektedir.

Podium AVM, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine güçlü öncü markalara ev sahipliği yaparak istedğiniz zaman istediğinizi bulabileceğiniz önemli alışveriş merkezlerinden bir haline gelmiştir. Yaklaşık 180 mağaza ve 70.000 metrekarelik alana sahip olduğundan iç içe olan alışveriş merkezleri gibi ruhunuzu bunaltmadan hem alışveriş yaparken yorulmayacaksınız hemde nezih ortamın ferahlığıyla alışverişinizin keyfine varacaksınız.

Sizlerin tüm ihtiyacınız olabilecek ürünleri ve mağazaları bünyesinde bulundurarak karşılayacakları farklı konseptiyle bir alışveriş ortamı olarak tasarlanan Podium AVM, son teknolojinin kullanıldığı 11 salonlu sinema kompleksi, açık havada havuz kenarında bulunan cafe-restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor.

Gün ışığından yararlanılan iç mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir alışveriş anbians oluşturan Podium Ankara’da 3000’ü kapalı ve 600’ü açık olmak üzere toplam 3600 araç kapasiteli geniş bir otopark hizmetide vermektedir.Podium Ankara’da ayrıca ziyaretçiler için bebek bakım odaları, engelli hizmetleri, revir, mescit, atm merkezi gibi tüm detaylar incelikle planlandı.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder