Şikayet Yaz

Polcenter AVM

İstanbul’un eski dokusuyla hizmet veren alışveriş merkezlerinden biri olan Polcenter AVM, Polat Holding tarafından İstanbul en gözde semtlerinden olan Levent’te 16 Aralık 1998’de ziyaretçilerine kapısını açarak hizmet vermeye bşlamıştır.

Levent`te 15 bin metrekare üzerinde 52 mağazanın yer aldığı Polcenter AVM’in müşteri portföyü ise, çevresinde bulunan bankalar, sanayi kuruluşları, plazalar ve şirketlerin çalışanları oluşturmaktadır. Hafta içi yaklaşık 2 bin kişinin ziyaret ettiği Polcenter’a haftasonları yalnızca bin kişi uğruyor. İstanbul`un en gözde semtlerinden biri olan Levent`e hizmet veren Polcenter AVM eski dokusuyla halen siz değerli ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Polcenter AVM, iş merkezlerinin bulunduğu iki büyük kule, üç katlı alışveriş merkezi ve yine üç katlı bir otoparktan oluşuyor. Ünlü markaların satıldığı mağazalar, fast food ve cafeler özellikle çevredeki iş merkezlerinde çalışanların ilgisini çekiyor. Levent ve Etiler gibi semtlerden Polcenter AVM`yi gezmek için gelenler de oluyor. Ancak, hedef kitlenin çalışan kesim olması nedeniyle, haftasonlarında Polcenter’a gelen ziyaretçi sayısında bir düşüş yaşanıyor. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder