Şikayet Yaz

Primemall Antakya AVM

Türkiye’de gerçekleştirdiği 2. proje olan Primemall Antakya AVM 14 Ekim 2011 tarihinde hizmete girerek kapılarını ziyaretçilerine açtı. Perakende sektöründe üstlendiği ve yürüttüğü projeleri başarıya ulaştıracak doğru ve yaratıcı çözümler üretmektedir.

 

Antakyanın ilk alışveriş merkezi olan PrimeMall Antakya, 97.000 metrekarelik inşaat alanına ve yaklaşık 36.000 metrekarelik mağaza alanına sahip. Yaklaşık 130 mağaza, yiyecek ve içecek alanı, süpermarket, 10 salonlu en son teknoloji sinema kompleksi, bowling salonu ve buz pateni pisti olmasıyla gençleri heyecenlı dakikalar bekliyor. Alışveriş merkezine, bölge halkı ve çevre illerden gelenlerle birlikte aylık ortalama 600.000 ziyaretçi gelmektedir. PrimeMall Antakya çağdaş mimarisi, teknolojisi ve hizmet kalitesiyle müşterilerinden tam not alıyor.
 
Kaliteye ve çevreye önem veren hizmet anlayışıyla çalışan, her yaştan ziyaretçilerin ihtiyaçlarına ve istek önelerine göre tasarlanmıştır. Teknolojik ekipmanlarla oluşturulmuş ışıklıkları, gün ışığını iç mekana yayan dairesel ve eliptik cam kubbeleri, ferah teras alanları keyifli zaman geçirilmesine olanak tanırken, gün ışığını taklit ederek iç mekanın dekorları ön plana çıkaran değişken renkli ışıklandırma ve peyzaj çalışmları ile ziyaretçilerin her zaman dinlenebilme imkanları sunmaktadır. Çağdaş mimarisiyle şehrin siluetini değiştirecek PrimeMall Antakya, inşasında kullanılan geri dönüşümlü malzemelerle doğal çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor.
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder