Şikayet Yaz

Profilo AVM

İstanbul Şişli ilçesinde Mecidiyeköy`de bulunan Profilo Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine kapısını 1998 yılında açmıştır. Profilo fabrikasının yeniden resterasyon ve alışveriş merkezi formatında yenilenmesi ile açılan Profilo Alışveriş Merkezi bugün 232 mağazası, 7 sinema salonu, 20 hatlı bowling ve 16 masalı bilardo salonu, üç tiyatro salonu, 1300 araç kapasiteli otoparkı, 2200 m2 alan üzerine kurulu kapalı yüzme havuzlu sports club ve PAM Çocuk Kulübüyle ziyaretçilerinin alışveriş merkezinde uzun süre hoş ve keyifle vakit geçirmesini sağlamaktadır. Bir kültür merkezi ayarında tiyatro salonları, sanat merkezi ve 7 adet sineması ile bölgenin bir kültür, yaşam ve alışveriş merkezidir.

Profilo AVM, 117 bin m2 alanda ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Özellikle 6-12 yaş çocukların keyifli zaman geçirmesi için kurulan PAM çocuk eğlence merkezi ve profilo tiyatro salonları çok yoğun ilgi görmektedir. Alışveriş merkezi Çocuklar için PAM Çocuk Kulübü Üye Kartı adında özel bir kart da htasarlayan Profilo AVM, bu karta sahip olan çocuklara, kartın geçerli olduğu mağazalarda özel indirim imkânı ve PAM Çocuk Kulübü üyesi imkânı veriyor.

Bir çok dalda ödüle layık görülen Profilo AVM uzun yıllar verdiği hizmeti de her yeni ödül ile taçlandırmaktadır. Aldığı ödüller 1999 yılında AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından özel proje ödülü,Mayıs 2000`de ISO 9002 kalite belgesi, Mart 2002 de yılın Alışveriş Merkezi dalında Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü, Nisan 2002 de ise Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından yenileme dalında Büyük Ödülü`dür. 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • fsyrsk12
  birsey sorcam ümraniyeden profilo avmye nasil giderim cevap verirseniz çok sevinirim
 • Enjoy34
  Bir kere gitme fırsatı bulabildim.merkezi bir yerde ulaşımı kolay olan bu avm gidikmesi gereken yerlerden biri .yolum krdan geçtiği sürece bir kahvesini içmek isterim tekrardan.hoş güzel ve yeterince büyük bir binanın yaylı olmasınıda unutmıyalım
 • Kzkrnes
  profilo alış veriş merkezi çocukluğumun en güzel anılarına sahip.. büyük renkli sakızlarla dolu gönlümü feth eden profilodaki o top şeklindeki sakız makinaları :)
 • projegezgini
  Vay be fabrikayı ne hale getirmişler. Çocukluğumda burası Profilo\`nun fabrikasıydı. Şimdi ise devasa bir avm olmuş. Tebrikler Profilo...
 • sevda
  Kapalı yüzme havuzu devamlı kullandığım bir yer çok hoş tavsiyevederim Profilo AVM yı