Şikayet Yaz

Rings AVM

Yapımı Selin Yapı tarafından bölgeye kazandırılan Rings Alışveriş Merkezi, 12 Eylül 2014’te kapılarını siz değerli ziyaretçilerine görkemli bir şölenle açarak adından birhayli söz ettirdi.

Sancaktepe ve Sultanbeyli bölgesinin ilk alışveriş merkezlerinden olan Rings AVM, dünyanın enfes tatlarını ve fast - food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, son teknoloji donanımlarıyla modern sinema salonları, hipermarket ve elektronik marketleri ile Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine ek olarak sosyal yaşam alanı olarak duyulan ihtiyacı karşılamaya devam ediyor.

Tesktil ve moda sektörüne yön veren en seçkin giyim markaları bünyesinde bulundurarak özel konsept mağazalarıyla Rings AVM içerisinde yer alıyor. Ayrıca ziyaretçiler güzellik merkezi, alışveriş danışmanlığı, çocuk bakımı, araç yıkama, modern otopark alanları ve vale gibi daha pek çok hizmetten faydalanabiliyor. Son teknoloji ile donatılan 9 sinema salonunun olduğu Rings AVM’de vizyon filmleri ev rahatlığında izlenebiliyor.

Rings AVM çevre dostu ve enerji tasarrufu uygulamalarıyla, uluslararası çapta en çok bilinen Amerika menşeli "Leed" ve İngiltere menşeli "Breeam" sertifikalarına da aday.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder