Şikayet Yaz
Karadeniz bölgesinin en büyük yatırımlarından biri olan Piazza AVM, Samsun ili İlkadım ilçesinde yer almaktadır. Samsun Piazza AVM toplam 140.000 m2’lik inşaat ve 63.500m2 kiralanabilir alanıyla Karadeniz Bölgesi’nin en büyük AVM yatırımıdır. Samsun Piazza AVM ulusal ve uluslararası 160 mağazası, son sistem ve konforlu sinema salonları, her damak zevkine uygun cafe ve restaurantları ile kapılarını 2013 yılında açtı ve şimdiden şehrin gözbebeği olmuş durumda. 

İçinde dev markaları barındıran AVM de cinemaximum sinema salonu çok yoğun ilgi görmektedir. Samsun Piazza AVM sinema ve sinema seansları hakkında detaylı bilgilere de yine sitemiz üzerinden sinema sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca Samsun Piazza AVM de bowling ve buz pisti de yer almaktadır. Samsun`un ilk bölgenin en büyük Media Markt mağazası bu avm de yer almaktadır. Ayrıca açık teras cafeleri de oldukça ferah ve muhteşem manzara deneyimi sunmaktadır. 

Samsun Piazza AVM gerek ulaşım, gerek mimarı yapısı, gerek büyüklüğü ve gerekse mağaza düzeni ile Samsun ilinin en büyük ve en çok ziyaret alan alışveriş merkezidir. Sizde bir yandan alışveriş yapmak ve bir yandan da keyifli zaman geçirmek istiyorsanız  Samsun Piazza Alışveriş Merkezi tam size göre. 

Samsun Piazza AVM  aynı zamanda bölgedeki konaklama için eşsiz bir seçenek sunan 5 yıldızlı,164 odalı Anemon oteli ile birlikte karma kullanımlı bir proje olarak planlanmıştır.Tüm karadeniz bölgesinden yoğun ziyaretçi tarafiği alan avm özellikle hafta sonları full hizmet vermekte ve oldukça yoğun alışveriş trafiği yaşamaktadır. 

Alışveriş merkezinin açık ve kapalı otoparkı mevcut olup aracınızı ücretsiz alışveriş merkezinin otoparkına bırakabilirsiniz. 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • NURTEN YILDIZ
    PİAZZA BOYNER MAĞZANIZ TELEFONUNA ULAŞAMIYORUM