Şikayet Yaz

SancakPark AVM

Ziyaretçilerine kapılarını 2011 yılında açan SancakPark AVM bugün 100` e yakın ulusal ve uluslararası markaya sahip mağazaları ve bölge insanlarınca oldukça yoğun ziyaretçi alan SancakPark Sinema Salonları ile bölgenin en yoğun ziyaretçi alan avm `lerinin başında gelmektedir.

SancakPark AVM gerek mimari yapısı gerekse mimari dizaynı ile oldukça başarılı bir projedir. Alışveriş merkezi toplam 100.000 m2 inşaat alanına sahiptir. Ayrıca 10.000 m2 kiralanabilir alanı ile de bölgenin büyük alışveriş merkezlerinden biri konumundadır.

SancakPark Alışveriş Merkezi içinde barındırdığı mağazaları, cafe ve restaurantları ve sinema salonları ile 7 den 77 `ye herkese hizmet veren ve herkese alışveriş ve eğlence fırsatı sunan bir projedir. Bir alışveriş merkezinden beklentiniz ne ise büyük oranda karşılayacak durumda olan SancakPark keyifli zaman geçirmeniz ve keyifli alışveriş deneyimini yaşamız için sizleri beklemektedir.

6 sinema salonu ve 1000 araçlık otoparkı ile hizmet veren SancakPark ` a ulaşım oldukça kolay ve rahattır. Alışveriş merkezinin önünden toplu taşıma araçları geçmektedir. Özel araç ile gelmeyi düşünüyorsanız eğer proje Sancaktepe ilçesi Samandıra merkezde yer almaktadır. 

Bölgenin değerli yatırımlarından biri olan alışveriş merkezi sizi ağırlamak için haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Sizde keyifli alışveriş ve zman geçirmek için SancakPark `ı tercih edebilirsiniz. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder