Şikayet Yaz

Sanko Park AVM

SANKO Holding ve Rönesans Holding tarafından yapımı gerçekleştirilen Sanko Park AVM 2009 yılında hizmete başlamıştır. Sanko Park AVM, toplam 127.000 metrekare inşaat alanı ve 56.000 metrekare mağaza alanı ile her ihtiyacı karşılamak için hizmet veren 180 adet mağaza bulunmaktadır.Kurulduğu zamandan bugüne birçok ödüle doymayan Sanko Park AVM, ‘’Perakendeciler Derneği AMPD’den’’ 2010-2011 yıllarında ‘’Yılın İnsan Kaynakları Uygulaması’’ kategorisinde Mansiyon ile ödüllendirilmeye hak kazanmıştır.Sanko Park AVM`de, 10 adet sinema salonu ile hizmet veren Avşar Sinemaları’nda vizyondaki  en yeni filmleri takip ederken, Play Park tarafından işletilen 4.271 m2 alana sahip bowling ve eğlence merkezi ile gençlere eğlenceli vakit geçirme imkanı sunmaya devam etmektedir. Mars Athletic Club ile spor yapmaktan zevk alacağınız tam donanımlı bir spor salonuna sahip olan Sanko Park AVM, bölgede sağlıklı yaşamdan spordan vazgeçmeyenler için hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca sanat galerisi severlere de hitap eden Sanko Park AVM `Sanko Sanat Galerisi` olarak Güneydoğu Anadolu`da ilk sanat galerisi olarak faaliyet göstermektedir.

1.500 çalışanı ve 35 kişilik yönetim kadrosuyla, her alanda en kaliteli hizmeti vermeye çalışan Sanko Park alışveriş merkezi, 1.200 araçlık kapalı otopark ve 50 araç kapasiteli vale park hizmeti ziyaretçilerine ayrıcalıklı hizmet sağlıyor. Sanko Park AVM ziyaretçilerinin istekleri doğrultusunda buz pistinden, fitness salonuna, bowlingten, 7 salonlu 955 kişilik avşar sinema salonlarına kadar ihtiyac duyabileceğiniz her türlü sosyal yaşam alanına sahip olan bir alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca bünyesinde araç yıkama alanı da bulunmaktadır.

Sanko Park Alışveriş Merkezi 80 kişilik güvenlik ekibiyle ziyaretçilerin rahat ve güvende alışveriş yapmasını sağlarken, 55 kişilik temizlik ekibiyle de ziyaretçilere hijjenik ve nezih bir ortam sunmaya devam ediyor. Ayrıca kurulan Sanko Park Akademi ile verdiği eğitimler sayesinde hizmet kalitesini gün geçtikçe artıyor.
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Ella
    Reklam veriyor bide önce kendinizi düzeltin