Şikayet Yaz

Semerkand Line AVM

Semerkand Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Semerkand Line AVM`nin içerisinde 95 adet mağaza bulunmaktadır. 16 bin metrekare kapalı alana sahip 2 katlı alışveriş merkezi, Caddeye cepheli mağazaları bulunmasıyla Beylikdüzü semtinin çehresini değiştimiştir.

Semerkand Line AVM’nin en çekici özelliği bir çok projeye yürüyüş mesafesinde yer almasıdır. Her büteye ve her yaşa hitap eden mağaza çeşitleriyle dikkat çeken Semerkand Line AVM’de dünyaca ünlü markalar şimdiden yerini almış durumdadır. Ziyaretçilerine kapılarını açan Semerkand Line AVM’nin bir diğer farkı ise açık havada alışveriş fırsatı sunması ziyaretçileri tarafından çok beğenilmektedir.

Semerkand Line projesi hakkında alınan bilgilere göre 23 dönüm arazi üzerinde yükselen Semerkand Line AVM, sekiz blokta toplam 555 konut ve 95 mağazanın bulunduğu alışveriş merkezinden oluşuyor. Temeli 2010 yılında atılan Semerkand Line’da 850 araçlık otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, çok amaçlı aktivite salonu, satranç kulübü ve çocuk kulübü bulunuyor.” 

Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan Semerkand Line AVM, E-5 Karayoluna, metrobüs durağına, okullara, dershanelere, belediyeye tam teşekküllü iki hastaneye yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Tüyap Fuar Merkezi’ne ve TEM bağlantı yoluna otomobille 5 dakika uzaktıkta olan Semerkand Line AVM, Atatürk Hava Limanı’na ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

Favorilerime Ekle

Semerkand Line AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder