Şikayet Yaz

Soli Center AVM

Mersin Mezitli `de bulunan Soli Center AVM bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören butik bir alışveriş merkezidir. Soli Center içinde yer alan dev outlet mağazası ziyaretçilerine bir birinden değerli markaların ürünleri ile hizmet veriyor. Bu markalar arasında Koton, Defacto, Puma, Mavi, Docker`s, Kinetix, Batik, LumberJack, FashionFriends, U.S Polo, Polaris gibi ulusal ve uluslararası markaları görebilirsiniz.

Soli Center AVM spor tutkunları için Soli Gym spor salonu ile geniş çaplı hizmet veriyor. Özellikle fitness ve gym alanında çok iyi olan Soli Gym, alışveriş merkezi içinde en çok ziyaretçi alan bölümlerin başında geliyor.

Migros Soli Center mağazası ile Mezitli bölge halkının tüm market alışverişini karşılayabildiği bir konsept ile alışveriş merkezinde yer almaktadır.

Mücevher sektörünün öncü markalarından Pandora `da avm içinde özel bir bölüm ile hizmet vermektedir. Ürünlerini sergilediği Pandora mağazası Soli Center AVM`de sizleri bekliyor.Yemek bölümünde Harbiye Döner ve Künefe sizlere bir birinden lezzetli damak tadı yaşatmak için hizmet veriyor.Son olarak bölgenin taksi ihtiyacını karşılayacak Soli Center Taksi `de avm önünden hizmet vermektedir.Soli Center sinema severler için ne yazık ki hizmet verememektedir. Alışveriş merkezi içinde sinema salonu yer almamaktadır.

Favorilerime Ekle

Soli Center AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder