Şikayet Yaz

Sümerpark Alışveriş Merkezi

Denizlide 47 bin 709 m2 alan üzerine kurulu 34 bin 500 m2 kiralanabilir alana sahip avm de birçok mağazaya ait mağazalar bulunmaktadır. Denizli`nin en büyük eğlence merkezi Sümer Joypark da 14 peronlu bowling salonu da avm içerisinde hizmet vermektedir.

 

İçerisinde pek çok uluslararası mağaza, restoran, kafe, eğlence merkezi ve çocuk alanlarıyla siz değerli ziyaretçilerine hizmet vermektedir. 11.751 metrekarelik hipermarket, 4.500 metrekarelik yapı market, 2.300 metrekarelik elektronik marketi, 2 bin metrekarelik geniş perakende mağazası, 2,500 metrekarelik eğlence merkezi ile bu alanları aynı projede toplayarak, giyim, ayakkabı, kozmetik, çocuk giyim, oyuncak ve gıda alanlarında 80 mağaza ile ziyaretçilerine ürün grupları seçenekleri sunmaktadır. Kipa Hipermarket ile birlikte, Denizli`de ilk defa Sümerpark Alışveriş Merkezi ile mağaza açan Bimeks, Çetinkaya, Twist, Mothercare, ziyaretçilerine hizmet vermeye başlamıştır.

30 Ağustos’ta açılan, 2.500 metrekarelik alan üzerine kurulan Denizli’nin en büyük eğlence merkezi Sümer Joypark’ta 14 hatlı bowling, lazer paintball oyunu, karaoke, bilardo, top havuzu, atlı karınca, çocuk lunaparkı, video oyunları, çarpışan otolar, simulasyon oyun konsolları yer aldığından yetişkinlerede keyifli anlar yaşatarak alışverişleri eğlenceli hale getirmektedir. Alışverişinizi yaparken yapılan etkinlikler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Yeşil alanları ve bin 670 araçlık kapalı, 280 araçlık açık otoparkı ile Sümerpark Alışveriş Merkezi Denizli’de sosyal yaşam alanı olarak bölge halkına ve çevre illerdeden gelen ziyaretçilerine ilgi odağı haline gelmiştir.

Favorilerime Ekle

Sümerpark Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder