Şikayet Yaz

Tarsus Tarsu AVM

Akdeniz bölgesinin incileri olan Adana ve Mersin illeri arasında gelişmiş bir konuma sahip olan Tarsus’un ilk ve tek alışveriş merkezidir. Bölgenin tüm beklenti ve ihtiyaçlarına  cevap verebilmek adına her şeyin düşünüldüğü Tarsus Tarsu AVM, kolay ulaşılabilen konumu ile rağbet görmeye devam etmektedir.

Tarsus Tarsu AVM farklı iç ve dış mimarisi tasarımı ile Tarsuslular ve bölge halkı için eşsiz bir eğlence ve yaşam alanı olmuştur. 7 salonlu sinemaya ve 1.000 araçlık otoparka sahip olan Tarsu Alışveriş Merkezi, 1 Mart 2012’de Tarsus`ta hizmet vermeye başlamıştır. Tarsus Tarsu AVM’de “su” konsepti ana tema olarak öne çıktığından her geçen gün ziyaretçi sayısı artmaktadır.

Bölgede yaşayan vatandaşların aileleriyle birlikte olabileceği, çocuklar için özel oyun alanları ile Tarsus Tarsu AVM, Tarsus ve bölge halkı için eşsiz bir eğlence ve yaşam alanı olmuştur. Tarsu’nun yeşil bina sertifikasyonu için Avrupa’da sürdürülebilirlik konusunda saygın bir kuruluş olan İngiltere merkezli  Breeam’a  Aralık 2009’da başvurulmuştur ve proje aşamasında çok iyi derecesiyle Türkiye’deki en yüksek yeşil bina skoru elde edilmiştir.

Çevre dostu olarak, Tarsu ile Türkiye’de birçok ilk gerçekleştirilecektir. Doğal havalandırma sisteminin ilk kez kullanılacağı Tarsu, geri dönüştürülebilir malzeme ve aktif &pasif enerji tasarruf teknikleri ile açılış sonrası özellikle elektrik enerjisinde tasarruf sağlayacaktır.

Gündelik hayatı kolaylaştıran ve aile-çocuk kavramını ön plana çıkartarak farklı etkinliklerle yılın 365 günü canlı kalması hedeflenen Tarsus Tarsu AVM’de; Kipa Extra, Teknosa, Nike Factory Store, Cinemaximum, LCW, Mango gibi markalar haricinde, English Home’dan Koton’a kadar onlarca ulusal ve uluslararası mağazayı bulmak mümkün.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder