Şikayet Yaz

Taurus Alışveriş Merkezi

Ensari Ailesi ve Amerika merkezli Taurus Investment Holdings ortaklığı ile 2008 yılında kurulan Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. 26.000 m2 arsa üzerinde Taurus AVM projesini hayata geçirdi.

 

 

Taurus Alışveriş Merkezi`ne girdiğiniz zamandan itibaren sizleri heran sürprizlerle dolu bir alışveriş beklemektedir. Böylebir deneyime hazır olun! Bünyesinde bulunan marka karması, ulaşım kolaylığı, engelli dostu oluşu, dijital dünyası ve daha birçok özelliği ile Taurus Alışveriş Merkezi, başkentlilerin alışala gelmiş alışveriş zevklerinin dışında hizmet vermeye devam etmektedir. 

Taurus Alışveriş Merkezi 50.000 metrekarelik mağaza alanı ile misafirlerine ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla alışveriş deneyimlerini zevkli hale getirmeyi amaç edinmiştir. Bğünyesinde bulunan kültür ve eğlence merkezi, kafe - restoranları, sineması ve her sektörün birbirinden çekici markaları ile misafirlerine konforlu alışverişin tadını doyasıya çıkarabilecekleri bir ortam sunarak işletmesinden memenun ayrılmalarını sağlamaktadır.

Taurus Alışveriş Merkezi, dijital dünyasında ziyaretçilerine gerçek anlamda değişik bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Sanal / digital bir çok oyunu içinde barındıran 7`den 70`e herkesin dâhil olacağı heyecanlı, şaşırtıcı, sürprizlerle dolu deneyimlerin yaşanacağı bu AVM ‘den herkes keyifle ayrılacak. Fast Food katı da dâhil olmak üzere, her katında teras ve cafe bulunduran Taurus Ankara AVM, ziyaretçilerine keyifli Ankara manzarası eşliğinde lezzet dolu anlar yaşatacak.

 

Favorilerime Ekle

Taurus Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Ali Veli
    Servis saatleri??