Şikayet Yaz

Tepe Nautilus AVM

Eylül 2002 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan Tepe Nautilus AVM, bu zmanalarda İstanbul`un ulaşım yönünden en kolay ve rahat ulaşım kullanarak gidilebilen alışveriş merkezlerinden birisi olarak siz değerli ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Tepe Nautilus AVM marmaray ve anadoluray toplu taşıma araçlarının kesişim noktası olan Kadıköy Ayrılık çeşmesi durağında yer almaktadır.  Tepe Nautilus AVM 155.000 m2` lik toplam kullanım alanına sahiptir. İçinde 116 mağaza ve onlarca restaurant - cafe bulunmaktadır. Ayrıca Tepe Nautilus’ta 2294 kapalı 381 açık olmak üzere toplam 2.675 araç kapasiteli akıllı otopark sistemi bulunmaktadır.

Sinema`da bir çok alışveriş merkezi gibi Cinemaksimum ile iş birliği içinde bulunan Tepe Nautilus AVM, sinema severlere keyif dolu ve rahat sinema deneyimi yaşatmaktadır. Tepe Nautilus AVM, İstanbul’un önde gelen gözde yerleşim alanları arasında yer alan Kadıköy Acıbadem’de olmasıyla konum açısından kolay ulaşımıyla çok fazla ilgi gösterilmektedir. Öncelikle Anadolu Yakası’nın ve tüm İstanbul’un çekim merkezi olan Tepe Nautilus AVM, dünyaca ünlü karma marka mağazasıyla ziyaretçilerine bir çok ürün seçenekleri sunmasıyla aradığınızı kolay ve rahatça bulabilmenizi ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceğiniz bir alışveriş merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Tepe Nautilus AVM, çatısı altında ulusal ve uluslararası birçok markayı buluşturmaktadır. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bir binada işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip olan Tepe Nautilus AVM’de sinema salonları, spor merkezi ve eğlence alanları ile ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatarak alışveriş merkezi olarak en keyifli yaşam alanlarından biri olarak gösterilmektedir. Diğer alışveriş merkezlerinden farklı mimarisiyle cafe, fast-food ve restoranlarda ise lezzetli seçenekleri sunmaktadır.

Tepe Nautilus AVM yıllardır misafirlerine verdiği hizmet kalitesini daha iyiye taşımak adına 2011 yılı sonu itibari ile yenilenme çalışmalarına başlamış ve 2013 yılı içerisinde yenilenme sürecini tamamlamıştır. 29 Ekim 2013 tarihinde tamamlanan Marmaray’ın Ayrılıkçeşme Durağı’nın hemen çıkışında bulunma avantajını, altın orana sahip nautilus heykelinin de sergilendiği bir meydan düzenlemesi ile birleştiren Tepe Nautilus, İstanbullulara keyifli bir buluşma noktası sunmaktadır.

RAKAMLARLA TEPE NAUTILUS

• Açılış: 21.09.2002

• Toplam kapalı alan:154.587m²

• Toplam mağaza alan: 52.582 m²

• Toplam otopark kapasitesi: 2.675 araç

• Toplam mağaza: 116

• Toplam cafe-fastfood-restoran: 20

• Giriş kapısı: 5

• Otopark girişi: 4

• Panoramik asansör: 2

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Tepe nautilus güzel bir AVM hala gitmeyen varsa bence görmesinde yarar var son halinden sonra gittim daha güzel tavsiye edebilirim
  • Kzkrnes
    güzel bir alışveriş merkezi tepe nautilus gezmenizi tavsiye ederim..
  • projegezgini
    Özellikle belli bir süre ziyaret edemediğim, özellikle şu etrafında ki kazı ve yol çalışmaları sırasında bolca toz kaldıran bir proje oldu. Ancak şu son halini geçenlerde gezme fırsatı buldum. Bence ulaşım adına büyük bir çağ atladı. Eski ama kendini geliştiren bir avm.