Şikayet Yaz
Trakya’nın en yoğun nüfusunun yaşadığı bölgelerinden biri olan Çorlu’da yep yeni bir alışveriş merkezi açıldı; Trend Arena AVM. Açılışı 30 Nisan 2016 tarihinde yapılan alışveriş merkezi şimdiden bölgenin en çok tercih edilen ve ziyaretçi çeken alışveriş ve yaşam merkezi durumuna geldi bile. 

Bugüne kadar Tekirdağ ve Çorlu`da yer almayan bir çok markayı da içinde barındıran Trend Arena Alışveriş Merkezi özellikle Starbucks,  Gloria Jeans,  Decathlon, E-Bebek, Yves Rocher , Carnevale, Lufian, Exquise  gibi ünlü zincir markaların hasretini çeken alışveriş tutkunlarının özlemini dindiriyor. 

Modadan elektroniğe, büyük mağazacılıktan eğlence mağazacılığına, hizmet noktalarından sinemaya kadar bir çok konsepte mağazayı Trend Arena`da bir arada bulabilirsiniz. Özellikle Trend Arena Avm teknolojinin en son olanaklarıyla donatılmış sinema salonları ile sinema severlere eşsiz film izleme keyfi sunuyor. Toplam 6 salonu (3 salonda 3D özelliği) ve 704 Kişilik Koltuk Kapasitesi ile dikkat çeken avm, sinema yönetimi için sinema severlerin yakinen bildiği bir marka olan cinemarine ile anlaşmış durumda. Tüm salonlarında dev perdeleri, kusursuz ses sistemi, görüş engellemeyen oturma düzeni ve konforuyla sinemayı sonsuz bir keyfe dönüştürüyor. Trend Arena Sinema Salonu tüm sinema severlerin ihtiyaçlarını fazlası ile karşılayacak hazırlıkları yapmış bir alışveriş ve yaşam merkezidir. 

Özellikle Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Trend Arena, açık hava kafeteryalarıyla hem alışverişi keyifli hale getirmekte hem de ferah ve açık ortamlarda sosyalleşme imkanı sunmakla birlikte iç alanında bulunan peyzaj alanlarıyla konforlu ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunmaktadır. Tüm bu özellikleri ile bir alışveriş merkezinden beklentilerinizi karşılamayı hedeflemektedir. 

 

Favorilerime Ekle

Trend Arena AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Bencede çok iyi bir yatırım olmuş corluya
  • sevda
    Bencede çok iyi bir yatırım olmuş corluya
  • byercet
    Çorlu için çok güzel bir yatırım olmuş. Geçerken uğradım, yeni olmasına rağmen bunca iyi markayı bir arada bulmak güzel. Tek sıkıntı servisin henüz aktif olmaması.