Şikayet Yaz

Trump Alışveriş Merkezi

Ülkemizde önde gelen büyük kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, alışverişin yanı sıra gerçekleştirdiği aktivitelerle İstanbullular`ın öncelikli tercihleri arasında yer alarak her geçen gün ziyaretçi sayısını artırmaktadır.

Trump Alışveriş Merkezi`nin 9000 metrekare büyüklüğe sahip 5 kattan oluşmaktadır. Sadece bir katı sadece çocuklara özel olarak tasarlanmıştır. Rengarenk mimarisiyle ve çocuk mağazalarının yanı sıra çocuklara özel yeme-içme mekanları bulunan çocuklara özel katta ayrıca D&R Kids çocuklarla buluşuyor. Her gün birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği katta, Türkiye`nin ilk çocuk şehri KidzMondo bulunmasıyla hem ebeveynler rahatça alışveriş yaparken hemde çocukları kendilerine özel olarak tasarlanan katta çok güzel vakitler geçirerek alışveriş keyfini üst düzeye taşımaktadır.

Uluslararası ünlü markaların ürünleribulunduğu mağazalarıyla hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişinize hem renk katıyor hemde kaliteli ürünlerini beğeninize sunuyor. Bünyesinde eğlence alternatifleri, yeme – içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.Mimarisiyle birlikte iç dekorlarıyla gelen ziyaretçilerinin gözlerini kamaştıran Trump Alışveriş Merkezi 5 kattan oluşmaktadır.

Trump Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü markaları ziyaretçileri ile buluşturarak sizlere birbirinden farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Mango, Network, Flo, e-bebek, English Home, Benetton, Roman, Home Store gibi markaların yer aldığı Trump Alışveriş Merkezi`nde ayrıca spor kompleksi MacFit, elektronik market Media Markt ve market Migros hizmet veriyor.

Trump Cadde düzenlediği dev konserler ile müziğin nabzını tutarken 500 kişilik koltuk kapasitesiyle Trump Kültür ve Gösteri Merkezi sezonun yoğun ilgi gören tiyatro oyunlarını seyirci ile buluşturuyor. Altı salonuyla Cinemaximum teknoloji ve konforu birleştiriyor. Türkiye`nin en büyük kaçış oyunları merkezi Escapist ise 6 farklı oyunuyla macera tutkunlarına sesleniyor.

Favorilerime Ekle

Trump Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder