Şikayet Yaz

ViaPort Marina Outlet AVM

ViaPort Marina Outlet AVM 2015 yılının ilk yarısını tamamlarken Mayıs ayında ziyaretçilerine kapılarını açarak hizmet vermeye başlamıştır. 1 Milyar TL yatırım yapılarak siz değerli ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuştur.

ViaPort Marina Outlet AVM, dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marina projesi olma özelliğini taşımaktadır. Yapısı içerisinde yer alan tema park, akvaryum, alışveriş merkezi, yat limanı ve eğlence merkezi ViaPort Marina Outlet AVM’nin vazgeçilemezlerini oluşturmaktadır. 600.000 metrekare alan üzerine inşa edilen ViaPort Marina Outlet AVM, bütünüyle deniz üstüne inşa edilerek gerçekten mükemmel bir proje örneği olarak hayata geçmiştir. Mimari olarak 1 kat üzerine kurulu ve üstü açık ve deniz manzaralı mağazalarına sahip alışveriş adasıyla diğer alışveriş merkezlerinden farkını ortaya koymkatadır.

Mimarisi bakımından tek katlı yapısıyla, diğer alışveriş merkezinde bulunmayan mükemmel deniz havası ve outlet cazibesini içerisinde barındırarak dünyaca ünlü marka karması ve seçkin yeme içme alanlarıyla ViaPort Marina Outlet AVM Shopping eşi benzeri bulunmaz bir alışveriş deneyimi için sizleri bekliyor.

İçerisinde 28 farklı ünite bulunan ViaSea Tema Park, sahip olduğu pek çok ödülün yanı sıra Avrupa’nın en büyük 5. roller coaster’ından biri olan Red Fire’a ev sahipliği yapıyor. 7’de 70’e herkese hitap eden ViaSea Tema Park deneyimlenmemiş heyecanları yaşamak isteyenleri muhteşem “eğlence” dünyasına davet ediyor.

İstanbul’un en uzun sualtı tüneline sahip ViaSea Akvaryum ise 12 bin deniz canlılarını sevenlerine güzel anlar yaşatmak için sizleri bekliyor. Türkiye`nin ve dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum sizleri süper ötesi duyguları yaşatırken anılarınıza yep yeni güzellikler katmaya devem ediyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder