Şikayet Yaz

Wedding World Kuyumcukent AVM

Evlenecek kişilerin ve altın alacak vatandaşların alışveriş merkezi olarak bilinen Wedding World Kuyumcukent AVM 2010 yılının Eylül ayında hizmete girerek hem ziyaretçilerin hemde evleneceklerin başvuru akınına uğrayarak görkemli bir açılış yaparak kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Eminönü ve etrafındaki kuyumcu atölyelerinin taşındığı Kuyumcukent`in, evlilik hazırlıklarına yönelik alışveriş merkezi projesi sürüyor. Wedding World Kuyumcukent AVM`de açılan 100`den fazla kuyumcu, gelinlik, çeyiz, abiye, davetiye, şekerleme, ayakkabı mağazalarının yanı sıra, mobilyadan beyaz eşyaya, tekstilden mutfak eşyasına kadar her türlü evlilik ihtiyacı tek bir yerden karşılanabilecekğiniz.Evlilik konseptli alışveriş merkezi olan Wedding World Kuyumcukent AVM bir ayda 20 binden fazla kişinin ziyaret ettiği evlilik öncesi ve kuyumcuların bulunduğu alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir. Wedding World Kuyumcukent AVM alışveriş merkezinde, Fatih`teki gelinlikçiler sokağı, büyük mağazaların bulunduğu Nişantaşı sokağı, kozmetikçiler sokağı ile örf ve adetlerin yerine getirilmesi amacıyla birçok ürünün yer aldığı küçük dükkanların olduğu sokakların bulunduğu ve aradığınız ihtiyacınız olan her türlü ürünü bulabileceğiniz alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerinin en çok rağbet gösterdiği bir mekandır. Perakende alanında iddialı bir konuma taşıyan Wedding World Kuyumcukent AVM , içinde nikah salonu ve çok amaçlı toplantı salonu bulunan ilk Evlilik Alışveriş Merkezi olma konseptiyle ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Kısa sürede açılan mağaza sayısı 400`lere ulaşan Wedding World Kuyumcukent AVM, 300 ve 600 kişi kapasiteli düğün salonları, çok amaçlı toplantı salonu ve 450 kişilik Nikah Salonunu hizmete sokarak, giderek büyüyen evlilik sektörünün önemli oyuncularından biri oldu. İhtişamlı nikah törenlerine ve düğünlere imza atan Wedding World Kuyumcukent AVM , Bahçelievler Belediyesi ile yapılan protokol anlaşması doğrultusunda çevresindeki ilçelerin ve İstanbul`da özel bir salonda nikah kıymak isteyen ziyaretçilerinin uğrak yeri ve evliliklerine ilk adımı attıkları yer olmayı başarmıştır.

Wedding World Kuyumcukent AVM nikah salonu tamamen özel bir dekorla inşa edildi. Modern mimarisi ile evlenecek çiftlerin rüyalarındaki yada hayellerindeki evlilik heyecanlarını yaşatan muhteşem bir ambians sunan salonda, klasik nikah salonlarının aksine çok şık gelin odaları ve özel düzenlenmiş takı merasimi odası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, düğün salonlarında 5 yıldızlı otel kalitesinde, uygun fiyatlı hizmetler sunuluyor.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder