Şikayet Yaz

White Hill Alışveriş Merkezi

İstanbul Eyüp ilçesinin ilk alışveriş merkezi olarak 2011 yılında hizmete giren White Hill Alışveriş Merkezi, bölgenin yaşam merkezi olma yolundaki çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Alışveriş merkezi misafirlerinden ve bölge halkından gelen talep ve isteklere her zaman önem vererek ziyaretçilerine hitap eden hizmet kalitesine üst seviyeye ulaşmasını hedefliyor.

İstanbul Eyüp ve Alibeyköy bölge insanların alışverişlerini gerçekleştirerek ve eğlenceli vakit geçirecekleri bir yaşam merkezi olarak ziyaretçilerinin beğenisini  kazanmaya devam ediyor. Bu bölgede hizmet veren ilk alışveriş merkezi olması nedeniyle gün geçtikçe ziyaretçi sayısını artıran White Hill Alışveriş Merkezi  ziyaretçilerini alışveriş haricinde etkinlik ve kampanyalarıyla ziyaretçilerinin hem gözlerine hemde bütçesine hitap ederek misafirlerine bir yaşam ve çekim merkezi sunmaya devam ediyor. White Hill Alışveriş Merkezi yönetimi bölgede halkının ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik çalışmlarıyla çevre ilçelere gidip yada uzak mesafedeki alışveriş merkezlerine gitmenize gerek kalamadan ihtiyaç duyabileceğiniz herşeyi karşılamayı çalıştığından arayıp bulmak istediğiniz her ürünü veya mağazasını bünyesinde bulundurarak White Hill Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçilerinin uğrak yeri haline getirmeyi başarmıştır.

White Hill Alışveriş Merkezi’nin 16.500 metrekare inşaat alanı üzerine kurularak, bu inşa alanının 5.500 metrekaresi mağaza alanlarına ayrılarak geniş bir mağaza alanı oluşturmuşlardır. Bölgenin ihtiyaç duyduğu, arayıp bulabilecekleri her türlü ürünü bulabilecekleri bir yaşam merkezi olarak adından bir hayli bahsedilmektedir.Bölge halkının ilgisini çekecek yenilikleri sağlayarak White Hill Alışveriş Merkezi yönetimi amaçlarının gelen ziyaretçilerinin, ailelerin alışveriş yaparken keyifli vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu belirterek bünyesinde doğru markaları bulundurarak hem alışveriş merkezi hem de yaşam merkezi formatına uygun bir konsept oluşturduklarını belirtmektedir.

İçerisinde LCW, Migros, Burger King, Playland, 5 salonlu Cine Star sinemaları gibi önemli markalar hizmet veriyor. Ayrıca, açık alanlara sahip restorant ve cafelerle dinlenme alanları bulunmaktadır.Bünyesinde boş mağaza alanı bulunmayan %100 mağaza doluluk oranıyla hizmet veren White Hill Alışveriş Merkezi 64 adet mağaza ve 10 adet stant bulundurarak, bölgenin yeni çekim alanı olmayı hedeflemektedir. 

Favorilerime Ekle

White Hill Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder