Şikayet Yaz

World Atlantis AVM

İstanbul`un gelişen bölgelerinden Kurtköy`de yer alan World Atlantis AVM 30 Ekim 2008`de ziyaretçilerine kapılarını açarak hizmete girmiştir.

70 bin metrekareden oluşan Atlantis projesi içerisinde yer alan 52 bin 500 metrekarelik World Atlantis Alışveriş Merkezi içinde; 160 mağaza, 7 sinema salonu, food court, restaurant ve cafe alanları, bowling, bilardo ve çocuk eğlence bölümlerinin yanı sıra iki kat kapalı otopark bulunuyor. Atlantis AVM, ısıtma ve soğutmada hiçbir atığı olmayan ve özellikle atmosfere hiçbir gaz salmayan çevre dostu sistem olan sulu (ısı pompalı) sistemi tercih ediyor. 

TEM bağlantısı ile Kadıköy’den 20 dakikada ulaşılan World Atlantis Alışveriş Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na komşu olmasının yanı sıra İstanbul Park’a 8 km, Pendik – Yalova Hızlı Feribotu’na 12 km mesafede yer alıyor. 

Kurtköy ve çevre halkının ihtiyaçlarına hitap eden World Atlantis AVM inşa edilmeden önce insanlar hep Pendik ve Kartal a gitmek zorunda kalıyorlardı, artık evlerinin yakınında bu imkana sahip olarak ihtiyaç duyduğu herşeye temin edebilme şansına sahip olmaktadırlar.  

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder