Capacity AVM Sinema
Capacity AVM Sinema

 Capacity Sinema Cinemaximum Salonu

İstanbul’un 3. bölgesi olarak tanımlanan Bakırköy’de hayata geçirilen Capacity AVM içinde yer alan Capacity AVM Sinemaları, CINEMAXIMUM ayrıcalığı ile hizmet vermektedir. Capacity Sinema toplamda 10 salonuyla sinemasever misafirlerini 2007 yılından bu yana karşılamaktadır.

Ses sistemiyle dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonları, eşsiz sinema perdeleri ve rahatlığıyla ön planda olan geniş koltukları ile aynı zamanda çift kişilik koltuk seçeneği de sunmaktadır. Capacity Alışveriş Merkezi Sinema SalonlarıBakırköy halkının yoğun ilgisiyle beğenisini kazanıp neredeyse vazgeçilmez hale gelmiştir. Capacity Cinemaximum, özenle hazırlanmış mimari tasarımı, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki dizaynı ile harikulade bir şıklığa sahiptir.

Capacity en güncel ve vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturmayı hedefiyle hizmet verirken tabi ki sizlere haftanın yedi (7) günü sizlere sinema keyfi sunuyor. Capacity Bakırköy AVM sinema seansları 11:00 - 23:45 olarak sunulmakta ve  sinema salonları  avm içerisinde 2. Katta bulunmaktadır. Bazı film seanslarının saatlerinde zaman zaman değişiklikler yapılabilmekte. Lokasyon olarak Capacity Sinema, Bakırköyilçesinin tam merkezinde yer alıyor ve sinemaya oldukça kolay ulaşılıyor. 0212 559 49 49 telefon numarası ile ulaşarak en güncel Capacity Bakırköy Cinemaximum sinema seansları, vizyonda ki filmleri ve vizyona girecek olan filmleri öğrenebilir, arzu ederseniz ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulaması, çeşitli dönemlerde düzenlenen bilet promosyonları ile ilgili bilgi edinip bu uygulamalardan geçerli olduğu müddetçe sınırsız faydalanabilirsiniz.

Capcity sinema biletleri, seansları ve tüm ulaşım bilgilerini web sitemizden edinip Capacity Avm ‘nin tadını doyasıya çıkartırken, kendinize güzel bir sinema molası vermenizi öneririz.

İletişim Bilgileri

Capacity AVM Sinema 

Bakırköy Cinemaximum (Capacity) adı ile Capacity AVM içinde Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. K:2 Bakırköy/İstanbul adresinde yer almaktadır. Sinema salonunun iletişim numarası 0 (212) 559-4949 `dır. 

Capacity Sinema salonuna ulaşım anlamında daha detaylı bilgilere aşağıdayer alan linklerden ualaşabilirsiniz. Capacity AVM içinde yer alan sinemaya ister kendi aracınız ile isterseniz toplu taşıma arçları ya da alışveriş merkezi servisi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Capacity AVM Sinema Ulaşım Bilgileri

Capacity AVM Sinema Ücretsiz Müşteri Servisi

 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)