Didim Kipa AVM Sinema
Didim Kipa AVM Sinema

Didim Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

 

Didim Kipa Vizyon

 Didim Kipa Alışveriş Merkezi Didim/Aydın

Aydın Didim de yer alan Kipa Avm içerisinde yer alan Vizyon Sinema Salonların da tüm teknoloji olanaklarıyla siz sinemaseverlerin hizmetine açılmıştır. Didim Kipa Vizyon Sinema salonları Avm içinde yer alıyor ve 4 sinema salonuyla siz sinemaseverlerin en uğrak buluşma noktası olmayı hedefliyor. Kipa Avm Vizyon Sinemaları açıldığı günden itibaren konuklarına sinema deneyimini müşteri memnuniyeti prensibiyle sağlıyor. Sinema perdelerinde ki net görüntü kalitesi, Dolby Atmos Digital ses sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle güzel bir sinema seansı yaşatıyor. Sinema salonlarında yayınladığı her filmle kendinizi evinizdeki kadar sıcak bir ortam ve konfor içinde hissedeceksiniz.

Tüm sinemaseverlere film izlemeyi sonsuz ve de huzurlu bir keyfe dönüştüren Didim Kipa Avm Vizyon Sinema Salonları, güler yüzlü ekibi, salon içi mimarisi, rahatlığı ön olanda olan konforlu koltukları ve ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile sizlerin beğenisini kazanmaya çalışıyor.

Aydın Didimliler için keyifli bir sinema deneyimi Vizyon Sinemaları ayrıcalığı ile Didim Kipa Avm’de. 3 boyutlu sinema özelliği de bulunan salonlarında aradığınız bütün beklentilerin karşılığını alabileceksiniz. Didim Kipa AVM Sinema vizyondakiler ve Didim Kipa AVM Sinema Seansları hakkında sürekli olarak paylaştığımız güncellenen bilgilere Aydın Didim Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi Vizyon Sinema Salonları özel sayfamızdan her an ulaşabilirsiniz. Ve dilediğiniz her an bilginizi güncelleyip aktif olabilirsiniz. Sizlere hazırlanan bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabilmenin yanı sıra, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerinde ki seçeneklere ulaşabilirsiniz. Aynı zaman da tabi ki ulaşım bilgilerini de elde edebileceksiniz. Aydın Kipa Vizyon sinema seansları haftanın yedi (7) günü sinema keyfi yapabilmeniz için sizi salonlarıyla buluşturuyor. Ve en erken 11:00 `de başladığı seanslarına en geç 22:00 seansı ile gününü sonlandırıyor.

Kipa Vizyon sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları, bilet rezervasyon için varsa ön rezervasyon hakkınızın olup olmadığına ilişkin sorularınıza dair Aydın Kipa Vizyon müşteri iletişim hattı olan 0256 811 10 15  
numarasına yanıt veren müşteri temsilcisinden yardım alıp isteklerinizi iletebilirsiniz. Veya sorularınızın cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aydın Kipa Alışveriş Merkezi sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde bilgi alabileceğinizi unutmayın.

Aydın Kipa Avm Vizyon Sinema Salonuna sitemizden size sunduğumuz ulaşım ve iletişim bilgilerine detaylı olarak yer veriyoriyoruz ve göz atmanızın yararlı olacağını düşünüyoruz. Kendi aracınız ile ulaşabileceğiniz Aydın Kipa Avm’ye diğer ulaşım araçlarını da kullanarak ulaşabilirsiniz. Aydın Didim Kipa Alışveriş Merkezi Vizyon Sinemaları hesaplı bir sinema seansı için sizleri bekliyor.

İletişim Bilgileri
Didim Kipa VizyonAdres : Didim Kipa Alışveriş Merkezi Didim/Aydın
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder