Forum İstanbul AVM Sinema
Forum İstanbul AVM Sinema

Forum İstanbul Sinema Seansları

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bayrampaşa ve çevresinin yoğun olarak ziyaret ettiği Forum İstanbul AVM içinde yer alan Forum İstanbul Cinemaximum Sinema salonu gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile büyük ilgi görmekte ve sürekli bölge halkı tarafından tercih edilmekte.

Forum İstanbul AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı kaybetmemenizi sağlıyor. Ve kendisine rakip diğer tüm sinemalara vizyon filmleri ayrıcalığı ile fark atmayı başarıyor.Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salonları ile hizmet veren Forum İstanbul, Cinemaximum çatısı altında kusursuz hizmet  ve müşteri memnuniyeti veriyor diyebiliriz.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Cinemaximum sinema Bayrampaşa halkının dışında da sevilerek tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasının dışında tüm sinemaseverleri çatısı altına toplamayı başaran komplex, sinema salonu anlayışına dair tüm konforu misafirlerine sunmaya çalışıp, tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmış. Sinema perdelerindeki kalite, ses sistemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile hemen fark edilmeyi başarıyor. Dünyanın her yerinde en tercih edilen sinema salonlarının kullandığı ürünlerle kalitesini arttırıp zenginleştirmiştir bir salon kültürüne sahip olduğu için de misafirlerini kendine hayran bıraktırıyor.

Web sitemizde Bayrampaşa Forum İstanbul AVM Cinemaximum Sinema Salonları`na ait güncel film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine ulaşabileceğiniz gibi ayrıca, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizden edinebilirsiniz. Sizin için de bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak önemliyse, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan ve tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece bir tıkla alışveriş rehberiniz http://www.avm.gen.tr üzerinden ulaşıp sınırsız bilgi denizimizde siz de yüzebilirsiniz.

Forum İstanbul Cinemaximum  10 salonu ve 2450 kişilik kapasitesi ile alışveriş merkezi içinde 2. Katta yer almaktadır. Salona 0212 640 66 33 numaralı telefondan ulaşabilir tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, ve son olarak, sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Forum İstanbul AVM Sinema

Bayrampaşa Cinemaximum (Forum İstanbul) adıyla Forum İstanbul AVM içinde yer almaktadır. Sinema salonunun adresi Sağmalcılar Mah. Forum İstanbul Avm F Blok No:104 Bayrampaşa/İstanbul `dur. İletişim numarası ise 0(212) 640-6633 `tür.

Forum İstanbul AVM ulaşım anlamında oldukça merkezi bir konumdadır. Gerek kendi aracınız ile gerek toplu taşıma araçları gerekse de ücretsiz müşteri servisleri ile alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım anlamında detaylı anlatım için aşağıda ki linki kullanabilirsiniz. 

Forum İstanbul AVM Sinema Ulaşım
Forum İstanbul AVM Sinema Ücretsiz Müşteri Servisleri

Yorumlar
Gönder