90`ların yıldızlarından muhteşem konser
 

Şarkılarıyla 90`lı yıllara damga vuran Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, önceki gün Ataşehir Palladium’da muhteşem bir konser verdi.

 

 

Palladium On The Bridge konserleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçılar, şarkılarıyla Ataşehir Palladium ziyaretçilerini 90`lı yıllara götürdü. Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.

 

Büyük bir coşku içinde geçen konserde, sanatlar ve konuklar unutulmaz şarkıları hep bir ağızdan söyledi. 1.5 saatlik konser yoğun ilgi nedeniyle 3 saati aştı. Sahneden inen sanatçılar alkışlara dayanamadı ve tekrar sahneye çıktı.

 

90`lı yıllarda üretilen şarkıların asla unutulmayacağını söyleyen sanatçılar: “Yeni şarkılar çerez gibi hemen tüketiliyor bir daha da hatırlanmıyor. 90`lı yılların şarkıları hiçbir zaman unutulmayacak ve yeri doldurulamayacak. Biz de gençlerin o şarkıları dinlemesini istiyoruz.” dedi.

 

Yıllar sonra bir araya gelmeleriyle ilgili de konuşan sanatçılar: “90`larda birçok isim çıktı ama Best of 90`S deyince biz bir araya geldiğimiz için grup gibi algılanıyoruz. Kenan Doğulu, Burak Kut, Aşkın Nur Yengi ve Yonca Evcimik de 90`larda çıktı ama biz sevenlerimiz için bir araya geliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Her söyledikleri şarkı hit olan ünlü yıldızlar: “Aslında ne kadar çok best of yapmışız.” sözleriyle büyük alkış aldı.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder