Caner Yaman imza günü
 

Agora Alışveriş Merkezi farklı etkinlikleri ve sevilen konukları ile İzmir’de fark yaratmaya devam ediyor. Ünlü yazarları, müzisyenleri ve sanatçıları ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi, 21 Ekim Cumartesi Günü saat 15.00’da, A Blok etkinlik alanında Ünlü Yazar Caner Yaman’ı konuk edecek.

 

 

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlayan ve halen ODTÜ’de İngiliz Edebiyatı Doktora programında eğitimini sürdüren yazar 21 Ekim’de İzmir’de olacak. Sevilen yazar D&R Kitap fuarı günleri kapsamında Agora Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak.

Son kitabı “Güzel Kaybettik” ile Satış listelerinde uzun süre zirvede kalan Caner Yaman’ın İrlanda ve İngiliz edebiyatından çevirileri bulunmaktadır. 2012 yılında Uluslararası Fotoğraf Federasyonu (FIAP) tarafından kendisine Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı (AFIAP) unvanı verilmiştir.

İlk kitabı Sonrası Yok (deneme/hikaye) 2014 yılında, ikinci kitabı “Aşıktım Hatırlamıyorum” (deneme/hikaye) 2015 yılında, “Unutamadım” (roman) 2016 yılında, son kitabı “Güzel Kaybettik” ise Ağustos 2017 yılında çıkmıştır ve en çok satanlar listelerinde yer almaktadır.

Ünlü Yazar Caner Yaman, 21 Ekim Cumartesi Günü Saat 15:00’de Agora Alışveriş Merkezi A Blok Etkinlik Alanında sevilen kitaplarını sevenleri için imzalayacak ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çekilecek.

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, İclal Aydın, Aytaç Yalman, Canan Tan, Ayşe Kulin, Beki İkala Erikli, Gülse Birsel, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk gibi ünlü yazar ve gazetecileri ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi, birçok ünlü ismi ağırlamaya devam edecek…

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder