Mumuso’nun Türkiye’deki ilk mağazası Tepe Nautilus’ta
 

Ziyaretçileriyle güçlü bir bağ oluşturduğu 15 yılı geride bırakan İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, marka karmasına Mumuso’yu ekledi. Tasarım felsefesi pratik, çevreye duyarlı, ekonomik ve insan odaklı ürünler olan Kore merkezli Mumuso Türkiye’de ilk mağazasını Tepe Nautilus’ta açtı.

 

 

İstanbul’un tam kalbinde ve Kadıköy’ün merkezinde yer alan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı 130 mağazasıyla ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekân sunan Tepe Nautilus, her geçen gün aileye yeni üyeler katmaya devam ediyor.

Tepe Nautilus AVM yine bir ilke imza attı ve kozmetik, kişisel bakım ürünleri, elektronik aksesuar gibi geniş ürün yelpazesine sahip Kore merkezli Mumuso’yu marka karmasına kattı. Tasarım felsefesi pratik, çevreye duyarlı, ekonomik ve insan odaklı ürünler olan Mumuso; farklı, çeşitli ve uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çekiyor.

Tepe Nautilus ziyaretçileri; kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinden bijuteriye, oyuncak ve hediyelik eşyadan spor ve bahçe malzemelerine, mutfak-banyo araç ve gereçlerinden, cam, porselen ve elektrik-elektronik ev aletlerine tüm ihtiyaçlarını Mumuso’da bulabilecek.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder