Podium`da enstrümanlar karşınıza çıkabilir
 

 

Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 2018 yılına sayılı günler kala alışveriş keyfine eğlence katıyor. Podium Alışveriş Merkezi yeni yıla sayılı günler kala ziyaretçilerinin haftasonu alışverişlerine eğlence katıyor.

 

 

 

Düzenlediği kampanya ve etkinliklerle ziyaretçilerinin memnuniyetini arttırmaya devam eden Podium Alışveriş Merkezi 2018 yılına girerken misafirlerinin haftasonu alışverişlerini daha da keyiflendiriyor.

16-17 Aralık’ta 14.00-17.00 saatlerinde ‘’Yürüyen Enstrümanlar’’ Podium AVM koridorlarında olacak. Hem görselliği hem de müziği ile şaşırtacak, dileyen ziyaretçiler, etkileyici görsellikli Yürüyen Enstrümanlar ile fotoğraf çekimi de gerçekleştirebilecek.

 

Yeni yıl süsleri geziyor!

Sürprizlerin 23-24 Aralık günlerinde de devam edeceği Podium Alışveriş Merkezi’nde, yılbaşı süsleri adeta canlanıyor olacak, alışverişlerini gerçekleştiren ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. Üstelik minik ziyaretçilere özel, görenleri hayrete düşüren dev Noel Baba bisikleti ile minikler Alışveriş Merkezi’nde gezebilecekler. 14.00-17.00 saatlerinde gerçekleştirilecek etkinliğe bütün Ankaralılar davetli.

 

Kuklalı Dans Gösterisi 30-31 Aralık’da PODİUM’da!

Farklı bir gösteri sunmaya hazırlanan Podium Alışveriş Merkezi, kuklalar eşliğinde koreografi sahnelenecek gösteri ile müziğin ritmini de yansıtarak ziyaretçilerine 30-31 Aralık günlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında eğlenceli dakikalar sunacak.

Etkinlik ve kampanyalarıyla takip edilen, alışverişte öncü markaları aynı çatı altında buluşturan Podium Alışveriş Merkezi’ne 2017 yılının son hafta sonlarında yeni yıla eğlenceli bir merhaba demek için, davetli.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder