Safiye ve Faik M1 Adana`nın konuğu oldu
 

Sahnelerin en eğlenceli ikilisi Safiye Soyman ve Faik Öztürk, muhteşem bir organizasyonda M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Safiye Soyman ve Faik Öztürk ikilisi, esprileri ve eğlenceli sohbetiyle ziyaretçilerini gülmekten kırıp geçirirken, şarkılarıyla da eğlendirdi. Safiye Soyman`a, Bülent Ersoy`un kendisi için: “Ben lokomotifim, vagonlarla lokomotifin yan yana gelmesi abesle iştigal olur.” sözleri soruldu. Soyman: “Bugün benim doğum günüm. Ancak bu sabah çok üzüldüm.” diyerek Diva`ya gönderme yaptı.

 

Sahnede 54’üncü yaşını kutlayan Safiye Soyman`a bir şok da Faik Öztürk yaşattı. Doğumgünü pastasını Soyman`ın yüzüne yapıştıran Öztürk, herkesi kahkahaya boğdu. Yüzü pastaya bulanan ve makyajı bozulan ünlü sanatçı, çok sinirlendi. Faik Öztürk`ün kendisine doğumgünü için hediye ettiği yüzüğün sahte çıktığını açıklayan Soyman: “Faik hediye aldı diye çok sevindim ama yüzük sahte çıktı. Yazıklar olsun 18 seneye. Sahte yüzükle beni kandırdı.” dedi.

 

Hayranlarından gelen soruları içtenlikle yanıtlayan Soyman: “Faik Bey`den hiç şiddet gördünüz mü?” sorusuna: “Asla... Görseydim buna müsaade etmezdim. Hemen kapının önüne koyardım.” yanıtını verdi. Faik Öztürk ise: “Gücümü böyle mi ispat edeceğim. Yakışır mı bir erkeğe delikanlı adama, kadına el kaldırmak.” diyerek kadına şiddete tepki gösterdi.

 

 

Kadınların Faik Öztürk`ün peşini bırakmadığını söyleyen Soyman: “Faik`i hayranlarından kıskanmam ama bazı kadınlar rahat vermiyor. Bir kadını Faik`e telefon numarasını verirken yakaladım. "Utanmıyor musun" dedim. Hemen kaçtı yanımdan. Faik`e güvenim tam.” diyerek unutamadığı anısını anlattı.

 

Sayfiye Soyman, Adana`ya gelince diyeti de bozdu. Adana kebaba dayanamayan ünlü sanatçı, organizasyon sonunda soluğu Adana`nın en ünlü kebapçısında aldı.  “Diyet bozuldu, pazartesi tekrar başlarım. Kebaba dayanamıyorum.” diyerek adeta kebap şöleni yaptı.

 

 M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, Safiye Soyman, Faik Öztürk ve organizasyon ekibine teşekkür etti.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder