KOÇTAŞ MAĞAZASI İZMİR OPTIMUM OUTLET
KOÇTAŞ MAĞAZASI İZMİR OPTIMUM OUTLET

KOÇTAŞ mağazası  İZMİR OPTIMUM OUTLET  AVM`de bulunan mağazasının tüm ürünlerine tek bir yerden ulaşmak, mağaza hakkında bilgi almak ve mağazaya telefon ya da mail ile ulaşmak için avm.gen.tr sizlere KOÇTAŞ mağazası  özel sayfa oluşturarak destek olmakta. Sayfamızda İZMİR OPTIMUM OUTLET Alışveriş Merkezi` nde bulunan KOÇTAŞ mağazasının tüm ürünlerine, sayfamıza özel hazırladığı kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Markanın alışveriş merkezlerinde olan tüm mağazalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu markanın dışında diğer tüm mağazalara, restaurant ve sinema salonu hakkında detaylı bilgilere, iletişim bilgilerine ve hizmetlerine sitemizden edinebilirsiniz. Eğer mağaza sorumlusu ya da yetkilisi iseniz mağaza bilgilerinin geliştirilmesini sağlayabilir, kurumsal üyelik oluşturarak sayfayı ve ürünleri düzenleyebilir ve yeni ürün girişi yapabilirsini

İletişim Bilgileri
KOÇTAŞ İZMİR OPTIMUM OUTLET Alışveriş Merkezi -1. Kat kısmında bulunmaktadır. İletişim: 02322738012 
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Hacı mehmet şahin
    Ürün koşu:100137054 Zt 817 kompakt sistem duşakabin aldım..Hiç memnun kalmadım..kimseye de tavsiye etmem..aldığım bu ürünün ikide bir camları kırılıyor..camların garantiside yok..aldığıma pişmanım..servisçileride takarken kendileri de camı kırmışlardı..koçtaştan kimse bişey almasın..Reklamlarla övdükleri gibi değil\r\n.tavsiye etmem..memnun kalmadım..
  • Hacı mehmet şahin
    Hiçbir ürün reklamlardakiler gibi değil..tavsiye etmiyorum..Şöyle böyle diyorlar..koçtaştan kompakt sistem zt817 aldım..memnun kalmadım..ürün sağlam çıkmadı..camları kırılıyor..üstelik garantiside yok ben ikide bir 150/200 tl mi vericem..kimse almasın..önce araştırın..memnun değilim koçtaşın bu ürünü den..kimseye de tavsiye etmem..almayın..pişman olursunuz..ürün sağlam çıkmadı..kaldırılsın..paramızla rezil..kepaze olduk..bidaha koçtaşmı asla aa..