Ninova Park AVM `den Yeni Kampanya

Ninova Park AVM `den Yeni Kampanya

Düzenlediği kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Ninova Park AVM yine büyük kampanyalar ile ziyaretçilerini fazlası ile mutlu edeceğe benziyor. Daha önce çekiliş ile verdiği araba kampanyası ile ziyaretçilerin dikkatini çeken Ninova Park Alışveriş Merkezi şimdi de yine alışverişi teşfik edecek kampanyalar düzenlenecek. 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Ninova Park Alışveriş Merkezi, yeni bir kampanyaya daha imza attı. Müşteriler, sinema bileti, çocuk eğlence merkezinden Oyun bileti ve bowling merkezi bileti kazanma fırsatı yakalayacak.
Bölgenin önemli mağazalarını bünyesinde bulunduran Ninova Park AVM, kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Ninova Park AVM, aralık ayı boyunca devam edecek yeni kampanya ile müşterilerinin gönlünü fethedecek. Shell Kalender Petrol Akaryakıt İstasyonu’ndan gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Ninova Park’tan, sinema bileti, çocuk eğlence merkezinden oyun bileti ve bowling merkezi bileti hediye edileceği eğlenceli bir kampanya hazırladı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan AVM Genel Müdürü Salih Erdoğan, bu gibi kampanyaları üretmelerinin sektörü canlı tutmanın yanında, bölgenin sosyo-ekonomik şartları nedeniyle oluşan negatif havayı kırmak olduğunu belirtti. Erdoğan, “Tabi bizim yaptığımız bu kampanyaların meyvesi olarak şunu gözlemliyorum, markalar da bize uyarak zor şartlarda dahi olsa, kampanya yaparak alışveriş merkezindeki bu dinamizmi üste çekmek için uğraşıyorlar. Biliyorsunuz Otomobil kampanyamız hala devam ediyor. 26 Aralık’ta çekilişi yapılacak. Dilerim ihtiyacı olan birine çıkar. Bundan önce ev ve araba kampanyaları devam ediyordu. Bu kampanya daha bitmeden bu seferde, Shell Kalendar petroldeki alışverişlerde Ninova Park AVM eğlence alanlarında bedava bilet vererek, bir kampanya hazırladık. Gayemiz şu, hem hızlı alışveriş, daha zevkli alışveriş, buraya halkımızı yönlendirmek, hem de bölgenin sosyo-ekonomik şartları nedeniyle oluşan negatif havayı kırmak. Bütün meselemiz, moralleri yükseltmek, yüzlerin gülmesini sağlamak” dedi.

Favorilerime Ekle