Şikayet Yaz

Ninova Park Alışveriş Merkezi

Ninova Park Park Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü markalarıyla, mimarisiyle, zengin etkinlik ve sosyal aktiviteleriyle, eğlence & dinlenme alanlarıyla, birbirinden farklı lezzetli tadlar sunan kafe ve restorantlarıyla siz değerli misafirleri için hizmet vermeye başlamıştır .50,000 metrekare alanıyla bölgenin en büyük alışveriş merkezi.

5 kat üzerine kurulan ilk 2 katı otopark olarak kullanılan inşa edilen bu yapı Alışverişin ve eğlencenin ilk adresi olan seçkin marka karmasıyla ve yeni markların da eklenmesiyle 80 mağaza sayısına ulaşmıştır. hayallerinizin ötesinden bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor. Çoçuklar için hazırlanmış profesyonel çocuk oyun alanıyla birlikte, 8 adet sinema salonu da bulunmaktadır. 

Alt zemin katın ev aksesuarları, beyaz eşya mağazaları ve markete ayrılan giriş katında ise klasik ve genç giyim aksesuar mağazaları yer alıyor. 1. katta aktif giyim, ayakkabı ve aksesuarın yer alıyor. 2. katında çocuk eğlence merkezi, çocuk giyim, 12D sinema, ev tekstili, cafe ve restoranlar yer alıyor. Ninova Park Alışveriş Merkezi sigara yasağı nedeniyle retoran ve kafelerde özel ortam kullanım alarıyla birlikte özel teraslarlada hizmet vermektedir.

En yeni markaların Diyarbakır görücüye çıkacağı NİNOVA PARK`da, alışıla gelmiş alışveriş mantığını değiştirerek sizlere nezih bir ortamda bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor. Ailece veya arkadaşlarınızla keyifli saatler geçireceğiniz Ninova Park`da 80 mağazadan oluşan zengin markalarıyla, çocuklarınızla birlikte sizlerinden keyif alacağı bu çocuk alanında stresinizi atıp çoğcuğunuzla birlikte gönlünüzce eğlenerek zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Favorilerime Ekle

Ninova Park Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder