Adnan Menderes Bulvar No:2

Fatih / İstanbul

0212 532 02 02

info@historia.com.tr

 

Historia Alışveriş Merkezi`ne ulaşımın bir çok alternetif seçeneği vardır. Historia Alışveriş Merkezi`ne metro ile ulaşım Historia Fatih Alışveriş Merkezi, Aksaray-Havaalanı metro hattının başlangıç istasyonu olan AKSARAY metrosuna 150 mt. ve 5 dk. yürüme mesafesindedir. 

Alışveriş Merkezi`ne tramvay ile ulaşım; Tramvay hattının Historia Fatih Alışveriş Merkezi`ne en yakın durağı Haseki’dir. Haseki tramvay durağında indikten sonra Vatan Caddesine çıkan yollardan Historia’ya ulaşılabilir. Yürüme mesafesi 5 dakikadır. Tramvaya tarihi yarımadanın her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi`ne otobüs ile ulaşım; Historia Fatih Alışveriş Merkezi`nin bulunduğu Aksaray lokasyonu, bölgedeki tüm lokasyonlara ulaşan otobüs istasyonlarını içinde barındırır. Taksim, Yenikapı, Eminönü, Eyüp, Gaziosmanpaşa gibi önemli merkezlerden sıklıkla geçen otobüsleri kullanabilirsiniz.

Ve son olarak Alışveriş Merkezi`ne kendi aracınız ile ulaşım; Historia Fatih Alışveriş Merkezi`ne araba ile ulaşmak çok kolaydır. İstanbul’un en önemli caddelerinden olan Vatan Caddesi’nin üzerinde bulunan Historia Fatih Alışveriş Merkezi`ne, Taksim, Eminönü ve Karaköy gelişlerinin hepsinden Unkapanı güzergahından Vatan Caddesi girişini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Historia AVM`ye ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşabilirsiniz.