Şikayet Yaz
Adidas
Adidas

ADİDAS

Dünya spor giyiminin öncü markalarından Adidas tüm alışveriş merkezlerinde bulunan tüm mağazaları, mağaza iletişim ve adres bilgileri ile sitemizde yer alamkatadır. Profesyonel ve bireysel spor giyim ve ekipmanları markası Adidas hakkında tüketici görüşleri, şikayetleri de yine sitemizde yer almaktadır. 

Adidas markasına ait ürünlere daha kısa yoldan ulaşmak adına Türkiye`de yer alan tüm AVM mağazalarının iletişim ve adres bilgileri sitemizde aşağıda toplanmıştır. Sizde konumunuza en yakın Adidas mağazasına aşağıda yer alan alışveriş merkezlerinden birini seçereke ulaşabilirsiniz.

Adidas, Adidas Ayakkabı, Adidas Mağazaları

1924 yılında Almanya`da kurulan firma dünya piyasasına ayakkabı üretimi ile giriş yapmıştır.Daha sonra İngiliz rakibi REEBOK ı satın alarak büyümesini sürdüren firma dünya genelinde söz sahibi olmuştur.

Türkiye`nin hemen hemen her köşesine fabrika mağazaları temsilci mağazaları ve farklı firmalara ürünler vererek giriş yapan ADIDAS ülke genelinde lider konumdadır.

Başlangıçta ayakkabı üzerine olan firma günümüzde çeşitli spor giyim ayakkabı kollarında faliyetine devam etmektedir.Ayrıca dünyaca ünlü organizasyonlar , spor klüpleri , profesyonel sporculara da sponsor ve tedarik anlaşmaları yapan firma dünyanın sayılı firmaları arasındadır.

 

İletişim ; 0 850 502 61 41

 

Marka'nın Bulunduğu AVM'LER
Daha Fazla Göster
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder