Şikayet Yaz
AdL
AdL

ADİL IŞIK

Adil Işık Group bünyesinde kurulan ve ünü her geçen gün artan yurt içi ve yurt dışı mağazaları ile kadın giyimin vaz geçilmez markası adL hakkında aradığınız herşey burada. adL mağazaları, mağaza iletişim ve adres bilgileri, ürünleri hakkında tüketici yorumları ve tüketicilerin gönderdiği şikayetler portalımızda yer almaktadır.

Türkiye`de yer alan tüm alışveriş merkezlerinde ki adL mağazalarına aşağıdan alışveriş merkezini tıklayarak ulaşabilirsiniz. adL kadın giyimin öncü markalarından biri olarak tüm ayrıntılı bilgileri ile portalımızda yer almaktadır. 

Adil Işık Marka Ve mağazaları

Adil IŞIK Group iştiraki olarak oluşturulan adL markası kendine özgü tasarımlarıyla , modayı belirleyen trend ürünleriyle mağazadaki kaliteli müşteri odaklı hizmetiyle ön plana çıkmış bu alanda marka olmuştur.

 

Codentry, Night Zoom  koleksiyonlarının yanı sıra , CENGİZ ABAZOĞLU, MERT ASLAN ve ÖZGE ULUSOY gibi yurt içi ve dünyada tanınmış modacılarla geniş ürün yelpazesiyle bu alandaki kalitesini göstermiştir.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Sukran Kaya
    Adl\`de 1 yıllık geçerli 60 tl lik çekim vardı. Bugün alışveriş yapmaya gittiğimde Kayserideki mağazanın kapanmış olduğunu gördüm. Internetten çekimi kullanamadım üstelik kargo filan ödemek istemiyorum. Ne yapmaliyim?