Şikayet Yaz
Adolfo Dominguez
Adolfo Dominguez

ADOLFO DOMINGUEZ

Gerek erkek, gerek kadın tekstil ürünlerinde bir dünya markası olan Adolfo Dominguez `in Türkiye`de yer alan alışveriş merkezlerinde ki mağazalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Adolfo Dominguez mağaza bilgileri, mağaza iletişim ve adresleri, marka hakkında tüketici yorumları ve ürünleri hakkında şikayetler Türkiye`nin alışveriş ve kültür portalı avm.gen.tr ayrıcalığı ile burada sizlerle.

Sizde dünya modasının öncü markalarından Adolfo Dominguez hakkında detaylı bilgilere ulaşmak, mağza iletişim ve adres bilgilerini edinmek, tüketici şikayetlerini okumak ya da şikayetinizi dile getirmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

 

27 ülkede 643 mağazası bulunan ADOLFO DOMINGUEZ markası Akmerkez`de mağazasını açarak Türkiye`ye giriş yapmıştır.Ünlü modacı ADOLFO DOMINGUEZ in bizzat başında bulunduğu markada özgün tasarımları sayesinde alanında oldukça tanınmış durumdadır.

 Bizzat ünlü modacının tasarladığı ve tasarım ekibinin tasarladığı özel koleksiyonları sayesinde geniş bir kitleye şimdiden hitap eden marka dünya üzerinde de ünlülerin şimdiden tercihleri arasına girmiş durumda.

 İspanya Prensesi Letizia Ortiz sadece ADOLFO DOMINGUEZ tasarımlarını kullandığını daha önceki açıklamalarında belirtmiştir.

 

Firma İletişim ; Nispetiye Cd. Akmerkez Alışveriş Mrk. Kat: Zemin Daire: 265-266, Etiler,

İstanbul / Beşiktaş

Sabit Telefon  0 (212) 282 09 13

Marka'nın Bulunduğu AVM'LER
Daha Fazla Göster
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder