Akmerkez AVM Sinema
Akmerkez AVM Sinema

Akmerkez Sinema Cinema Pink

Nispetiye Cad. Akmerkez Ticaret Merkezi E3 Blok Kat 1 Etiler - İSTANBUL 212 282 05 05 - info@cinemapink.com

Karşınızda 2015 yılında "Yılın Yeni Sinema Salonu Ödülü" sahibi sinema salonu; Cinema Pink Akmerkez AVM.  9 Muhteşem salonu, konforda en son noktada buluşan ara dinlenme alanları ile Akmerkez Sinema Salonu, sinemaseverlerin en fazla beğendiği salonların başında gelmektedir. 

Akmerkez Cinemapink sinema salonları 2015 yılında Barcelona’da gerçekleştirilen yarışmadan ‘Yılın Yeni Sineması’ ödülüyle döndü. Akmerkez Cinema Pink böylece dünyanın en iyi sinemalarından biri olarak tescillenmiş oldu.

Akmerkez sinema salonlarında dünyada yeni kullanılmaya başlanan ve Türkiye’de ilk defa kullanılan "Sony Digital Cinema 4K" görüntü sistemi yer almaktadır. Ayrıca 36 surround speaker ve 2 surround subwoofer ile 3 boyutlu ses deneyimi yaşatan "Dolby Atmos" ses sistemi de sinemanın öne çıkan özellikleridir. 

Akmerkez sinema salonlarında muhteşem seyir zevki veren perdelerde ve konforda ev rahatlığını aratmayan koltuklarda en son teknolojiyi ve konfor sınırlarını zorlamıştır. Tüm bunlar salonda yer alan tüm seyircinin perde ile en yüksek konsantrasyona ulaşabilmesini sağlıyor

Akmerkez sinema seansları her Cuma günü saat 10:00 `da güncellenmektedir. Bazen bazı film seanslarının saatlerinde değişiklikler yapılabilir. Akmerkez sinemaya gelmeden önce lütfen Cinema Pink ile iletişime geçiniz. 

Akmerkez AVM sinema salonları iletişim numarası, telefonu: 0212 282 05 05 `dir. Sinema biletleri, bilet fiyatları ve rezervasyon için bu iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Cinema Pink Akmerkez kat 1 `de yer almaktadır. 

İletişim Bilgileri

Akmerkez Sinema Salonları

Akmerkez Alışveriş Merkezi içinde yer almaktadır. 

Etiler Akmerkez CinemaPink Sinema Salonları iletişim bilgileri şu şekildedir; Nispetiye Cad. Akmerkez Ticaret Merkezi E3 Blok Kat 1 Etiler - İSTANBUL 212 282 05 05 - info@cinemapink.com

Ayrıca salonun avm içinde yer alan krokiside sitemizde mevcuttur. Kroki üzerinden direkt Akmerkez sinema salonuna ulaşabilirsiniz. 

 

Akmerkez Sinema ulaşım için Akmerkez Alışveriş Merkezi ulaşım bilgilerini buradan edinebilirsiniz. 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)